Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

merhaba arkadaslarr sabah test yaptım iki çizgi silik çıktı hamileyimmmmmmmmm:)ama dişim halan ağrıyo ilaçta içtim bakalım iaşallah bebeğe bi zararı olmazzzz:seker:ya zaten emindim ama ne bıleyım işte üzerine gitmedim.belirtilerim acayip avuç içlerim ve yüzümde yanma,kasıklarımda ara ara adet sancısı gıbı sancı,göğüslerımde reglıme16 gun kala acıma ve uclarında tomurcuklanma,vucut ısımdan daha sıcak oluyodu göğüs ısım,:laugh:baş ağrısı ,tansıyonum düşüyodu ve bulantı oluyodu beraberındede,ayaklarım bacaklarım acayip halsizdiii,gece uyku düzenim bozulmustu ve ruya gormeye başlamıstım son zamanlar,devamlı açlık hissi,mide yanması hepsını yasadım arkadaslar ve en önemlisi reglıme 16 gun kala bende kı degısıklıgı hıssetmıstım,işallah allah hayırlısıyla sizlere nur topu gıbı evletler versın:nazar:

Şirinecim, tebriklerimde yanılmamış olmama çok sevindim. Allah sağlıklı ve hayırlı evlat olmasını nasip etsin.

ya ben yeni üye oldum fakat nasıl kullanılıyor bilmiyorum mesaj yazıyorum ama okuyabiliyormusunuz.

eboş hoşgeldin aramıza yazdıkların görünüyor canım göyrenırsın ya bıraz gez sitede çok kalıtelı bı sıte burda göyrecek çok sey var çok güzel arkadaşlar var var canım tekrardan hoş geldın canm.

bera iim cnm doktora gittim dahiliyeye yumurtalıkta iltihap olabilir dedi hemen kadın doğuma geçtim baktı çok şükür bişi yok karın ağrılarımda geçti cnm hamdolsun iim.seninde ii olmana sevindim şu çalışmalar bitsin belirilerimiz başlasın bol bol paylaşalım inş ve birbirimize güzel haberler verelim cnm

günaydıııııııııııın arkadaşlarım:)

kan testi de yaptırdım!!!::)))
HA---Mİİİİ--LE--YİMMMM:)))):second:
şirinecim seni de çok tebrik ederim:)
allah hayılısıyle elimize de almak nasip etsin:)
cumartesi de doktora gidicez inşallah her şey yolundadır ve bi problem yoktur:)

en kısa zamanda darısı innnşşşaallllah size ve isteyen her keze..
bu çok acayip bi duyguymuş.. hala inanamıyorum.
gözün aydın canım allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin

günaydıııııııııııın arkadaşlarım:)

kan testi de yaptırdım!!!::)))
HA---Mİİİİ--LE--YİMMMM:)))):second:
şirinecim seni de çok tebrik ederim:)
allah hayılısıyle elimize de almak nasip etsin:)
cumartesi de doktora gidicez inşallah her şey yolundadır ve bi problem yoktur:)

en kısa zamanda darısı innnşşşaallllah size ve isteyen her keze..
bu çok acayip bi duyguymuş.. hala inanamıyorum.
canım tebrik ederim Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canım tebrik ederim Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
başakcım naber nasılsın?bu arda sende ne var ne yok senden bekliyorduk haberler ama hala sesin sedan çıkmadı,bugün bende folik sit plus aldım ilkini az önce içtim bakalım inşallah bebeşimde bu ay gelirde çok beklemeyiz yahu:S

bera iim cnm doktora gittim dahiliyeye yumurtalıkta iltihap olabilir dedi hemen kadın doğuma geçtim baktı çok şükür bişi yok karın ağrılarımda geçti cnm hamdolsun iim.seninde ii olmana sevindim şu çalışmalar bitsin belirilerimiz başlasın bol bol paylaşalım inş ve birbirimize güzel haberler verelim cnm

ya çok sevındım nurcum çok merak ettım valla ama bısey yokmus iii ya budan sonra bebış için gıderız doktora canım insallah

başak84 günaydın;
canım işalalh hamilesindir çok sevınırım kuzum,belirtilerin neee bu arada...

Benim adetimin bu gün 36. günü kasıklarımda aşırı bi ağrı var bugün işte 10 defa wc ye gittim hasta oldum diye ama olmadı çok şükür geçen haftalarda deli gibi artan iştah artışı bu günlerde yerini bulantıya bıraktı ama ben ümitlenemiyorum midem rahatsız olduğu için genelde hep bulanır bi kaç gün daha bekleyip test yaptıracam artık içimde bi umut var ama bakalım:)

tebrik ederim karaçingene.... darısı bizim başımıza...
arkadaşlar bişey sorcam..siteden takip ederek gittim bügün eczaneden folik asit aldım... folbiol markası... bilen varmı... folik plus daha mı iyi oluyor...

bende 2 aydır folbiol içiyorum ama gebe kalınınca tam bi folik asit içmek gerekiyormuş çünkü bu günde 1 kere folik asit 3 kere bana dr demiştii....

Son düzenleme:

başakcım naber nasılsın?bu arda sende ne var ne yok senden bekliyorduk haberler ama hala sesin sedan çıkmadı,bugün bende folik sit plus aldım ilkini az önce içtim bakalım inşallah bebeşimde bu ay gelirde çok beklemeyiz yahu:S

meraba iyi olmaya çalışıyorum benim adetimin bugün 36. günü dr bi kaç gün daha bekle dedi testte çıkmadı çünkü benim yumurtlama bu ay geç olduğu için bugün adet olmam gerekiyor kasıklarım ağrıyo ilk defabu gün halsizlik hissediyorum midem de ne yesem suyu ağzıma geri geliyo sanki ama midem de rahatsızlık olduğu için bulantyı ona bağladım umutlammamak için bekliyorum işte inşalla kırmızılar gelmez sen ne yapıyon nasıl gidiyor:)

Geri