Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Boyalıkuş merhaba en iyisini yapmışsın.Bende onu yazdım şimdi.Çok kişi bilince daha stres oluyorsun.Sen akıllıca davranmışsın.En kısa zamanda hepimiz hamiş olur burda ilan ederiz inşallah.

Insallah cnm o günü sabirsizlikla bekliyoruz. Hatta ben evde yaptigim testte bile söylemiycem kimseye 5. veya 6. haftaya kadar bekleyip ultrasonda gördükten sonra söylüycem. Önce ben emin olayim icim rahatlasin sonra ;) Kimyasal falan olursa üzülürüm sonra. Ben de cok mu temkinliyim kizlar?

ya kızlar benım kasıklarım belim ara ara agrıyor karnımda kasılıyor ya ama bıde ayaga kalkınca basım donuyor sankı tansıyom dusmus gıbı geçen adetımden sonra test yapmısım nagatıf cıkmıstı ama sankı hamıleyım gıbı bı hs var bı ateş basıyor bırden üsuyorum açaba aşka bıseymı kı ya jinokola adet olmadan once gıttım hıç bısey yok dedı çok iii sındedı ama ama ben çok telaşlanıyorumbılgısı olan varsa cevap versın

araştırmalarıma göre hamilelik belirtileri bunlar ve bişey daha cnm senin kansızlığın varmıydı başdönmelerinle alakalı olarak soruyorum

Insallah cnm o günü sabirsizlikla bekliyoruz. Hatta ben evde yaptigim testte bile söylemiycem kimseye 5. veya 6. haftaya kadar bekleyip ultrasonda gördükten sonra söylüycem. Önce ben emin olayim icim rahatlasin sonra ;) Kimyasal falan olursa üzülürüm sonra. Ben de cok mu temkinliyim kizlar?

cnm ya allah senin sabrından banada versin ben bi iki çizgiyi görsem mahalleyi ayağa kaldıracak kadar sabırsızım allah gönlüne göre versin:ang:

cnm ya allah razı olsun :) inş hamişsindir yazılanlara göre belirtiler öyle her sitede aynı şey yazıyo allahım boşa çıkarmasın inşallah

teşekkürler arkadasım ya bıseydaha soracam hafta sonu tatıle gıdecem eyer hamıleysem denıze gırmem sakıncalımıdır ya bılmıyorumda bılgın varsa cevaplarmısın canım tesekkurler ya

teşekkürler arkadasım ya bıseydaha soracam hafta sonu tatıle gıdecem eyer hamıleysem denıze gırmem sakıncalımıdır ya bılmıyorumda bılgın varsa cevaplarmısın canım tesekkurler ya

benim bi ark.hamile doktora sormuş ve doktor ona hamile için en iyi spor yüzme demiş bence sorun olmaz yaneeee...sakına hopp diye atlama sakin davran

Geri