Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

ço doğru boyalıkuş cnm Rabbim bizi bizden daha ii biliyo o en doğru zamanda nasip etcek inş.biraz tevekkül etmek gerekiyo okadar işi oluruna bırakmamız gerek bu ay bende frenlicem kendimi ve Rabbim göstericek inşallah o güzellikleri bizlere

amin canim insallah.. ben de sabredicem bu ay. burdan bütün bayanlara söz veriyorum reglim gecikmeden test yapmak yok! SÖZ!

slm.canlarım 2 gündür yokum çok özlemişim ya .ecemcim benim günüm yarın inan nasıl dayandımı bilmiyorum ama daha test yapmadım belirtilerim aynen devam ama bugün sanki adet olucam gibi hissediyorum çıldırıcam artık sabrım kalmadı yine hüsran olmasın ve inş sende hamişsindir cnmm.ve tabi tim arkdaşlarım.allahım bizlere peygamberimiz(s.a.v) ahlaklı sağlıklı hayırlı evlatlar versin .iyiki varsınız yarını nasıl bekliycem bilmiyorum:((((
Canım heyacanını paylaşıyorum.Güzel haberini bekliyorum.Hadi bakalım hayırlısı olsun...

ayyy ben söz veremiyom ama beklicem inş eğer çok belirti yaşarsam dayanamayabilirim :)hayırlısı canlarım inş

Canim nerdeyse ayni gün hastalanicaz benim de 25inde, beklemek zor tabii insan niyetine girince hemen olsun istiyor. Ama BAYANLAR hic mi aranizda korkan yok? Bi tek ben miyim yani? her ay regl olunca üzüntünün yaninda az da olsa icin icin rahatliyorum. Bir yigin kilo 9 ay boyunca cile sonra hayat boyu devam eden bir sorumluluk. Yasim geregi artik vaktinin geldigini düsünüyorum ama alttan alttan da tirsiyorum :D

Siz neler düsünüyorsunuz bu konuda? Yani cok önemli bir karar verdik, ve 9 ay sonra hersey tos pembe olmuycak?
Hadi bakalım boyalıkuş seninde az kalmış.Seninde güzel haberlerini bekliyoruz.Dediğim gibi benimde 27sinde.hepimiz için hayırlı olsun.Korkma meselesine gelince hayatım korkacak hiç birşey yok.hepimizin içinde annelik duygusu kodlanmış zaten.Alınan kilolar da geri veriliyor.O duygu çok farklı.Kucağına alınca göreceksin.Ondan daha önemli hiç bir şey yok .Ne kilo ne uyku ne gezmek.Tek önemli olan o,onun uyku saatlari, onun beslenme saatleri:))))Benim bir çocuğum var.Evet çocuk büyütmek çok zor ama anne olmak onun üstünde bişey.Bak ben 2. için neler çekiyorum.:))))

Hadi bakalım boyalıkuş seninde az kalmış.Seninde güzel haberlerini bekliyoruz.Dediğim gibi benimde 27sinde.hepimiz için hayırlı olsun.Korkma meselesine gelince hayatım korkacak hiç birşey yok.hepimizin içinde annelik duygusu kodlanmış zaten.Alınan kilolar da geri veriliyor.O duygu çok farklı.Kucağına alınca göreceksin.Ondan daha önemli hiç bir şey yok .Ne kilo ne uyku ne gezmek.Tek önemli olan o,onun uyku saatlari, onun beslenme saatleri:))))Benim bir çocuğum var.Evet çocuk büyütmek çok zor ama anne olmak onun üstünde bişey.Bak ben 2. için neler çekiyorum.:))))

canim tesekkürler cevabin icin. Aramizda daha önce anne olmus bayanlarin olmasi ne güzel! En azindan nasil bir sey oldugu konusunda bizi bilgilendirmene cok sevindim. Hic hayal edemiyorum, mutlaka cok güzel olucak diye düsünüyorum ama azicik tereddüt de var dedigim gibi.

Benden bu ay bisii cikmaz ecemcim, adet belirlilerime benzer kasik agrilarim oluyoo ara ara. Insallah yaniliyorumdur ama cok kücük bir ihtimal!
Selamlar

Umarım yanılıyorsundur..Tabi hayırlısı..Benim geçen hafta daha çok belirtilerim vardı.Kasık batmaları ,bel ağrıları falan.Şu an bişey kalmadı.5 gün var regle.Sadece göğüslerimde farklılık var şu an.Ümitlerim azalıyo ama bu ay da içime çok doğuyor olacağı.Bilemiyorum canım hepimiz için hayırlısı olsun.

ben test yapmamaya ve kendimi dinlememeye 2 ay önce karar verdim geçen ay şehir dışındaydım o yüzden geçen ayı saymıyorum ama 2 ay önceden bi gebelik testim daha var bakalım kendimi tutabilcekmiyim ama bu ay kararlıyım herşeyi oluruna bıraktım herşeyin hayırlısı olsun bebişlerimizde bir an önce bizi bulsun

ben test yapmamaya ve kendimi dinlememeye 2 ay önce karar verdim geçen ay şehir dışındaydım o yüzden geçen ayı saymıyorum ama 2 ay önceden bi gebelik testim daha var bakalım kendimi tutabilcekmiyim ama bu ay kararlıyım herşeyi oluruna bıraktım herşeyin hayırlısı olsun bebişlerimizde bir an önce bizi bulsun

tebrikler canim bunu basarmak ta büyük bir adim. Keske herkes basarabilse. Zaten doktorlarda bunu öneriyorlar ne kadar rahat ve stressiz olunursa gebe kalma sansi o kadar yüksek oluyormus. Belkii de ne zaman kendimizi dinlememeyi ögrenicez o zaman bebeler gelicektir. kimbilir!

arkadaslar merhaba bene aranıza bugün katıldım bizde esımle bu ay bebek için karar verdik ve denedık ama bakalım olacakmı ınsallah olur çok ıstıyorum en erken ne zaman belirti verır acaba sabırsızlanıyorum

Geri