Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kizlar sorry geckaldim ebe cok uzun surdu..
Bebegimiiii gordummmmmmmmmmm:)
Kalb atislarini duyamadik dktr dedi 8 hafta tehlikeli olabiliyo oyuzden simdi duyamadik.
Ama gormeliydiniz teyzeleri o pitir pitir kalbi nasil calisiyoduu..
Ilk ekranda gordum bisey var icimde hissettim sonra o kalbinin atisini gorunce cok duygulandim gozlerim doldu..
Bisey icimde atiyo kalbi yasama tutunuyo cok ozel duyguydu Rabbim en kisa zamanda sizede yasattsin bu duygulari insallahhh canlarim benimm.. bana 1 veren Rabbim sizlere cifter cifter versin insallahhhh.. sizede dua ettim herkese ettim isteyen herkese..
Insalalh bende sizin ultrasyonlari duyarim insallah..
Buarada ikiz degil onuda gorduk hersey yolubdaydi:)

Hayirli olsun canımmm :) bnde biraz değişik işliyor duygusallık sanirim. Hareketlerini görünce aglamistim:) ayy kuzucuklar Rabbim onlari Bizsiz bizleri onlarsiz bırakmasın

Kizlar sorry geckaldim ebe cok uzun surdu..
Bebegimiiii gordummmmmmmmmmm:)
Kalb atislarini duyamadik dktr dedi 8 hafta tehlikeli olabiliyo oyuzden simdi duyamadik.
Ama gormeliydiniz teyzeleri o pitir pitir kalbi nasil calisiyoduu..
Ilk ekranda gordum bisey var icimde hissettim sonra o kalbinin atisini gorunce cok duygulandim gozlerim doldu..
Bisey icimde atiyo kalbi yasama tutunuyo cok ozel duyguydu Rabbim en kisa zamanda sizede yasattsin bu duygulari insallahhh canlarim benimm.. bana 1 veren Rabbim sizlere cifter cifter versin insallahhhh.. sizede dua ettim herkese ettim isteyen herkese..
Insalalh bende sizin ultrasyonlari duyarim insallah..
Buarada ikiz degil onuda gorduk hersey yolubdaydi:)
Cnm kalp atisini duydun mu kac haftalik olmus

Kanama bitti degilmi canım ? Alttan bakildimi gicik oluyorum :( inş şifa buluruz canm
Canım çok az ve sadece mide bulantısı oluyo ya Çıkartınca kahve rengi leke geliyo o kadar zorlanıyorum zaten çıkartınca ondan olabilir zaten dedi az az leke şeklinde sorun yok o kanın. Akması gerek oradan dedi oda bugün çok şükür çok az leke geldi agrim yok sadece kese boş daha erken görünmez dedi 10 gün sonra gel bakalım dedi şimdi birsey söylemek için erken dedi

Geri