Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Selâmün aleyküm kızlar. . Baya zaman oldu yazamıyorum. Inşallah yeni hamile haberlerini duyarım diye arada bakabiliyorum ancak. Mcasksin canım bebegin kız olacakmış hayırlı ugurlu bir evlat olsun inşallah kız çocuk da iyidir iyi :) ben erkek diye tahmin etmiştim seni ama tahminler tutmayabiliyor. Olsun önemli olan bebislerin sağlıklı olması . bebis isteyen bütün arkadaşlarada Allah im en kisa zamanda hayırlı sağlıklı salih evlatlar nasip etsin inşallah. . Cok yazamıyorum ama sürekli sizleri takip ediyorum güzel haberlerinizi duymak için :)
As hayatim sen nerelerdesinnnn:) sorma teyzesi cimcimw geliyor.. kiz bende erkek dediydim yok tutmadi.. :D saglikli olsunda fistiklarimiz.. canim seninki neydi ben bilmiyoruj yada unuttum

Kizlarr ben simdk bi kacgundr ovilasyon testi yapiordum bugun ikinci cizgi kipkirmizi ciktiii evet simdi kac saat sonra ilski olmali kesin
Ovulasyon testi yaomadim hic.. sen 2 gunde bir yap veya 3 gunde bir.. kac gunde bir adet goruyosan onun yarisini yumurtalama gunu bil.. 2 gun oncesi 2 gun sonrasini bosgecorme.. bem ole yaptim bebem test yapmadim yani

sadece ebegümeci ve ısırganı her sabah akşam kaynatıp içtim buharına oturmadım bunu bi deneyim olmadı sonrasın da onu da denerim bebiş için herşeye değer :)
canım yanlış bilmiyorsam ebegümeci,yemek ya da suyunu içmek bebeğin düşmesi için yapılıyormuş eskiden hatta bir arkadaşım jinekolog bir bayanın kitabında da böyle bir bilgi olduğunu söyledi benim bildiğim bu durumda denemekte fayda var tabi:)

canım yanlış bilmiyorsam ebegümeci,yemek ya da suyunu içmek bebeğin düşmesi için yapılıyormuş eskiden hatta bir arkadaşım jinekolog bir bayanın kitabında da böyle bir bilgi olduğunu söyledi benim bildiğim bu durumda denemekte fayda var tabi:)

Canim hem bebegin dusmesi için diyorsun, hem faydasi var denemekte diyorsun. Ben anlamadim bu isi...
Kizlar, bir seyi yapmadan once, Google a sorun ve cikan sonuclari iyi arastirin okuyun. Her duydugunuzu yapmayin, Kvalide niz bile olsa ogreten... Neler duyuyoruz neler oluyor hayatta.. Herkese guvenmzyin kolay kolay...

Kizlar iki gün once aile dr uma gittim. Ve yine kilo aldigimi farkettim. Malesef, tüp merkezine gittigimden ve ilac lar aldigimdan beri tam on kilo almisim, bir yil içinde. Cok acaip morelim bozuk. Nasil kendimi toparliycam bilmiyorum. Git gide sisiyorum yaa

Canim hem bebegin dusmesi için diyorsun, hem faydasi var denemekte diyorsun. Ben anlamadim bu isi...
Kizlar, bir seyi yapmadan once, Google a sorun ve cikan sonuclari iyi arastirin okuyun. Her duydugunuzu yapmayin, Kvalide niz bile olsa ogreten... Neler duyuyoruz neler oluyor hayatta.. Herkese guvenmzyin kolay kolay...
canım içmek ve yemek doğru değil dedim,ısırgan maydanoz ve ebegümecini kaynatıp buharını kullanması gerektiğini söyledim bu şekilde çevremde,hamile kalanlar oldu.

Kizlar iki gün once aile dr uma gittim. Ve yine kilo aldigimi farkettim. Malesef, tüp merkezine gittigimden ve ilac lar aldigimdan beri tam on kilo almisim, bir yil içinde. Cok acaip morelim bozuk. Nasil kendimi toparliycam bilmiyorum. Git gide sisiyorum yaa
Ilaclar cok agir cnm folik asitler fln bozma moralini kac kilosun cnm bnde kilo aldimtedaviye baslayali.ne yazikki aliyoruz :(

Geri