Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Evet ben sitem ettm kmse yazmyo dye elfdamcm bak burda yazdn bi nebzede olsa rahatlamadn mi benm istedgm burda okdr knstk dertlestk icimzi dktuk guldk huzunlensk brbrmzn duacsi oldk dmi ama smdi kmse yok benm sitemim bu sanrm hakszda deglm belki bi cok arkadasnz yeni seyler ogrendi belki cogumuzn icnde anlatamadgi dertleri var burda knssak nlur ki benm sitemim bu kotu bsey dusunmuyrm deglmi

Ben sitemini yanlis bulmadim. Sadece gecmis mesajlarima goz atarsan gorursun ki hep husran hep husran. Husran yazmak istemiyorum.

Ben sitemini yanlis bulmadim. Sadece gecmis mesajlarima goz atarsan gorursun ki hep husran hep husran. Husran yazmak istemiyorum.

Elfidamcim insallah rabbim doğal yolla belkide bebisleri kucağına almayi nasip eder sana ve diğer arkadaslara. Sürenin uzadigini okudum ama inan herseyde bir hayir vardır bakarsın öyle beklerken hamile kalmışSin. Herşey Rabbimin bir ol demesi değil mi. Içimde öyle bir his var. Allah herseyin Hayırlısı ni versin . umarım senin ve hepimizin de hakkında hayirlisini verir rabbim.

Elfidamcim insallah rabbim doğal yolla belkide bebisleri kucağına almayi nasip eder sana ve diğer arkadaslara. Sürenin uzadigini okudum ama inan herseyde bir hayir vardır bakarsın öyle beklerken hamile kalmışSin. Herşey Rabbimin bir ol demesi değil mi. Içimde öyle bir his var. Allah herseyin Hayırlısı ni versin . umarım senin ve hepimizin de hakkında hayirlisini verir rabbim.
Aamiinn ecmein insaallah insaallah bilmukabele insaallah.... Dualariniza o kadar çok ihtiyacim varki.. Kün fe yekün. Rabbim ol der ve olur. Amenne ve saddeknee. Insaallah insaallah..

kızlar ben bebek istiyorum 3 yıllık evlıyım esımle bu ay calışmalara başladık bu ay belırtıler var zaten klomen kullanmıstım adetım gectı bugun ıkıncı gun uc gun once kan testı yaptırdım yanı adetten bır gun once cıkmadı ne yapmalıyım normalmıdır asırı gaz bulantı goguste sıslık var gecen haftada kahverengi kanamada oldu bugunde ıdrarda yaptım yıne yok gozukuyo

canım sakın çaresizliğe düşme Rabbim ol der olur bi bakarsın tedavisiz kendiliğinden olur benim de bu ay aşılamam vardı ama bende geç gitmişim benim de olmadı her şerde vardır bi hayır.. benim halama kesinlikle çocuğun olmaz diyorlardı ama yine de tüpe karar verdiler ve gitmeye 3 gün kala hamile olduğunu öğrendi 15 yıl sonra tedavisiz oldu. O yüzden Rabbimden hayırlısını iste anlıyorum seni canım Rabbim inş o duyguyu en kısa zamanda sana yaşatır..
inşallah hepimiz yaşarız kızlar aylardır takıp edıyorum sızı ılk defa yazıyorum dayanamadım :( dua edelim Rabbim herkese nasip eder inşallah o güzel duyguyu

kızlar ben bebek istiyorum 3 yıllık evlıyım esımle bu ay calışmalara başladık bu ay belırtıler var zaten klomen kullanmıstım adetım gectı bugun ıkıncı gun uc gun once kan testı yaptırdım yanı adetten bır gun once cıkmadı ne yapmalıyım normalmıdır asırı gaz bulantı goguste sıslık var gecen haftada kahverengi kanamada oldu bugunde ıdrarda yaptım yıne yok gozukuyo
canım biraz sabret (tabi demesi kolay) bazı kişilerde kana ve idrara hcg hormonu geç salgılanırmış yada geç döllenme olmuş olabilir. o yüzden çıkmadı diyip hemen olumsuzluğa kapılma ama adetim gecikti diye de çok kaptırma kendini çünkü hüsranla bitebiliyor ama inşallah sen bu ay o güzel haberi alabilirsin belirtilerin çok kuvvetli çünkü :)

canım biraz sabret (tabi demesi kolay) bazı kişilerde kana ve idrara hcg hormonu geç salgılanırmış yada geç döllenme olmuş olabilir. o yüzden çıkmadı diyip hemen olumsuzluğa kapılma ama adetim gecikti diye de çok kaptırma kendini çünkü hüsranla bitebiliyor ama inşallah sen bu ay o güzel haberi alabilirsin belirtilerin çok kuvvetli çünkü :)
inşallah canım inan bi kendimi dinliyorum diorum diğer taraftan belirtiler var gibi neyse inş olur

maşallah annesi rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin. Rabbim bebeğine de sana da sıkıntı göstermesin inşallah. Ben seni tanımıyorum ama bizim için yürekten dua ettiğini biliyorum Allah senden razı olsun. Evladın hayırlı evlat olsun inşallah.
Amin canim benim Rabbim en kisa zamanda sanada nasip etsin insallah.. tanimasakda dualrimdasiniz:)

Slm kızlar bizde 20 haftalık olduk mc canım benim kızıni oğluma istiyorum şimdiden :) bu arada ben hala hissetmiyorum tekme falan pazartesi kontrole gidicem korkuyorum kızlar en Son çok iyi demişti dr ama içimde korku var
Masallah buyumus seninkide.. yok canim sen uzaksin ben uzaga kiz veremem sen oglani verirsen olur anca:))) allahim hayirki saglikli eylesin olmayanlarada nasip etsin insallah

Geri