Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

mrba arkadaslar bende yeni katiliyrm bu ay rahm flmi cekildm ilk defa ve adetme bi hafta var asiri derecede karn agrm var bu belrtmdr yoksa flmden dlayi mi agryo yardmci olursanz sevnrm tecrbeli arkadaslar

Olabilir canim, eger 10.cu gün ile 17.Ci günü arasinda ise, olabilir.

Bende bu adet dongumde geç yumurtlama oldu, çünkü 16. Gunumde hala akintim vardi, afedersiniz.
Evet canm 16.gunum bugunle bugun bel agrm kayboldu seffaf aknti geldi acaba dyorm yumurtm catladmi yksa afedersnz aksam ilski oldu o mu dsari ckyo. bu arada eger bu ay adet olursan bal tarcn corek otuna basla ay basi halinden 3gun snra oglene dogru teniz bi kagda 110 defa bismillahirrahmanirrahim yaz hamle kalana kadar ustunde tasi 4cuma ust uste 1000 kere ya evvel c.c oku 707 kere ya varis c.c oku adetn 13 14 15.gunleri birer bardak suya 14defa ya vacid cc. 48 ya macid cc. oku suya ufle esnle yari yarya ic yani 1 bardak birini bi bardak birini okucsn canm gunde 4tane falan kuru incir ye cevzle bunlari yap canm bide nete gir hamle kalmak icn adak adanmali 2rekat bamaz klnmali bu namazi silsile i buyukletne hedye edp dua et peygamber efendmzi araya koyarak dua nete yaz ckar daha detayli okursn canm herkes yapablr senn dedgn gbi tekbir kuldan takdir Allah 'tan bsey kaybetmeyz en azndan ben yapytm suan guzel bi haber alrsam sznle paylascam szede vesle olur insallah

mrba arkadaslar bende yeni katiliyrm bu ay rahm flmi cekildm ilk defa ve adetme bi hafta var asiri derecede karn agrm var bu belrtmdr yoksa flmden dlayi mi agryo yardmci olursanz sevnrm tecrbeli arkadaslar
Canm hosgeldn benm bi fikrm yok ama bilen arkadaslar vardr muhakkak rahm filmn temz cktmi

temiz cikti cok sukur ne bnde ne esmde hicbir sorun yok 2 yllk evliym 1 yldr bebis istyrz olmuyo iste en son bu ay rahm flmi cekildm tmiz cknca dr hic bi tedaviye gerek yok bekleyin dedi cok stresten olmuyo galba her ay ayni stresi yasamak cok zorrr rabbim herkese nasb eder insallah

temiz cikti cok sukur ne bnde ne esmde hicbir sorun yok 2 yllk evliym 1 yldr bebis istyrz olmuyo iste en son bu ay rahm flmi cekildm tmiz cknca dr hic bi tedaviye gerek yok bekleyin dedi cok stresten olmuyo galba her ay ayni stresi yasamak cok zorrr rabbim herkese nasb eder insallah
Insallah canm hepmz hakknda hayrlsi bseynz yksa hc stres yapmayn bencde

Evet canm 16.gunum bugunle bugun bel agrm kayboldu seffaf aknti geldi acaba dyorm yumurtm catladmi yksa afedersnz aksam ilski oldu o mu dsari ckyo. bu arada eger bu ay adet olursan bal tarcn corek otuna basla ay basi halinden 3gun snra oglene dogru teniz bi kagda 110 defa bismillahirrahmanirrahim yaz hamle kalana kadar ustunde tasi 4cuma ust uste 1000 kere ya evvel c.c oku 707 kere ya varis c.c oku adetn 13 14 15.gunleri birer bardak suya 14defa ya vacid cc. 48 ya macid cc. oku suya ufle esnle yari yarya ic yani 1 bardak birini bi bardak birini okucsn canm gunde 4tane falan kuru incir ye cevzle bunlari yap canm bide nete gir hamle kalmak icn adak adanmali 2rekat bamaz klnmali bu namazi silsile i buyukletne hedye edp dua et peygamber efendmzi araya koyarak dua nete yaz ckar daha detayli okursn canm herkes yapablr senn dedgn gbi tekbir kuldan takdir Allah 'tan bsey kaybetmeyz en azndan ben yapytm suan guzel bi haber alrsam sznle paylascam szede vesle olur insallah
Bebegımgelsın illa adet bitiminden üç gün sonra mi baslamaliyiz ?
Ben dimdi 20.ci günümdeyim, bugün yarin okusam mesela, Olurmu ?

rahim flmnden snra hamile kalma sansi artiyormus bu sekilde rahim flminden snra hamile kaln var mi aranzda cok mrak ediyrm gecn ayn 18nde olmstm en son bakalm 5 gnm kaldi dua edn merktn oluyrm:(
Bence çok stres yapiyosun canim. Gerek yok bu kadar hirpalama kendini. Bak ben iki yildir bekliyorum. Sizde sikinti da yokmus .Bak sen stres yaptigin surece hamile kalamazsin bilesin. Hiç dusunme, baska seylere odaklan.. Birde gerçekten hiç bir sikintinizin olmadigindan emin olun. Spermogram spermokultur, rahim ic filmi, kromozom testi, gen testi yaptirabilirsiniz. Ama bunlar asilama ve tup bebek merkezinde yapiliyor. Ginekologunuzla bunu konusabilirsiniz.

zaten tup bebek merkezne gttk canm hepsni her seyi yaptrdm cnku hemn ogrenp gerekirse hemen tedavi olalm dye ama hic bi sorun ckmadi dr bu kadar ksa srede hic bi sorun yokken tup bebekte aslamada yapamayz dedi bze kalsa aslama deneyecektk dr 6 ay bekleyn olmazsa aslama yaparz dedi bu daha 1. aymz olcak:(senin dedign gbi galba canm cok stres yapiyrm ama aklmdan da ckaramiyorm ki

Geri