Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Arkadaslar tekrar meraba adetimm 1gün gecti.2.gün sabah kalktigimda agriyla koyu pembe geldi.dedim hasta oldum heralde ped taktım ama su saat oldu pedin ceyregi bile dolmadı ustelik rengide baya acıldı pempe pembe seffaf oluyo bazen arasında.agrımda kalmadı hic..normal adetlerimde ilk gün kopkoyu kahrengi leke gelir aksama kadar kırmizaya dönerdi..anlamadım vala sizce durum ne..:/

Belirtilerimi yazayim. Adet gunume 3gun kala sari akinti geldi.sag kasigimda sanci hissettim(sag tarafa yerlesmis) diger bütün belirtiler adet donemindekilerle ayniydi.Gögüslerde hassasiyet bel agrisi kasik agrisi vs.Rabbim isteyen bütün kadinlara saglilli hayirli evlatlar nasip etsin. Bu arada hsg cekildikten sonraki 2.ayimda ve femara kullandigim ilk ayda tuttu.Rabbim dua edenlerin duasini kabul etti.dogum sancisi ceken arkadasim umrededua eden arkadasim orucunu actiginda benim icin dua eden arkadaslarim vardi.yasli ninelerimin duasi vardı.Allah hepsinden razi olsun.en güzel ilac dua.bende sizler için dua edecegim. Sizde bana edin lutfen.

Sifa cim benim için dua edermisin canim

yumurtlama takvimine göre yumurtlama bitiminden 4 gün sonra ilişkiye girdik... birkaç gündür sol kasığımda batma hissediyorum dün gece mide bulantım oldu simdi de hafif bulantı ve yanma var biraz huzursuz hissediyorum yaklaşık 1 haftadır hapsırıyordum dün de adetimin başlamış olması gerekiyordu başlamadı ama idrar testim bir haftadır negatif çıkıyor perşembe günü kan testi de negatif çıktı.. Hamile miyim yoksa psikolojik mi anlamadım.. Sizce hamile olabilir miyim

Arkadaslar tekrar meraba adetimm 1gün gecti.2.gün sabah kalktigimda agriyla koyu pembe geldi.dedim hasta oldum heralde ped taktım ama su saat oldu pedin ceyregi bile dolmadı ustelik rengide baya acıldı pempe pembe seffaf oluyo bazen arasında.agrımda kalmadı hic..normal adetlerimde ilk gün kopkoyu kahrengi leke gelir aksama kadar kırmizaya dönerdi..anlamadım vala sizce durum ne..:/
Slm canim, site bazen tutukluk yapiyor, bazen mesajlar geç gorunuyor.

Canim sen ilac tedavisi gordun mu ? Bazi ilaçlar adeti geciktiriyor.

Sen bir iki gün daha bekle canım. Dilerim allahtan bekledigin sonuçu alirsin. Hayirlisi..

Geri