Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Slm aleykum canim, rabbim yardimciniz olsun insaallah.
Simdi hastaneden geldim eve. Sabah 4.cu asilama mi oldum. Aslinda tüp yapicaktik ama son rdv da dr yumurtalarimin yeterince buyumedigini söyledi, bunun için asilama ya döndü. Bizde mecburen uyduk dr à.
Artik rabbim yardim ederse insaallah, olumlu bi sonuç olur.
Kizlar sizden bol hayir dualar istiyorum.

Rabbim cümlemizin yüzune baksin, cümlemize hayirlisiyla evlatlarimizi bahşetsin insaallah. Aamiinn Aamiinn Aamiinn ecmein...

Kizlar cok dikkatli davranmalisiniz. Tedavinize harfiyen uymalisiniz. Bi saatin bile cok onemi var. Ilacinizi, ignenizi her gün ayni saatte almalisiniz.
Gerisi rabbimize ve merhametine kalmiş. Rabbim merhametiyle muamele etsin inşaallah bizlere. Aamiinn Aamiinn Aamiinn ecmein.
canım bol bol dua edicem inşallah rabbim hayırlısıyla hayırlı evlat nasip etsin. Mevlam isteyen herkesin kucağını doldursun. Hayırlı sonuçlar alırsın inşallah.

Selamun aleykum elfdmcm cnm burayi yne brakmamssn hermevsm ve mc asksn girymu artk cok meral ettm yeni bayanlar gelms hepnz hosgelmssnz Rabbim en ksa zmnda hayrlsyla eli ayagi duz saglkli shhatli hayrli ve salh evlatlar ihsan eylesn cemi cumlemze

Selamun aleykum elfdmcm cnm burayi yne brakmamssn hermevsm ve mc asksn girymu artk cok meral ettm yeni bayanlar gelms hepnz hosgelmssnz Rabbim en ksa zmnda hayrlsyla eli ayagi duz saglkli shhatli hayrli ve salh evlatlar ihsan eylesn cemi cumlemze
Slm aleykum bebegımgelsın, nasilsin ? Boşladiniz burayi, beni... :)
Yanliz kaldim burda ama sagolsunlar yeni gelen arkadaşlar beni yanliz hissettirmiyorlar.
Son mesajlarimi okudun mu, yine asilama oldum şimdi sonucu bekliyorum. Daha çok var, günler geçmiyor bi türlü.
Benim için dua et Olurmu canim.
Allah à emanet ol, optum canim.

Cnm benm arada grip bakydm baktm kmse yazmaynca bende grmemeye basladm aslma yaptrdgni okudm cnm insallah hayrlsyla bu defa tutar ya Rabbim insallah sen hc aklmdan ckmyrsn dger kzlarn alacagi olsn hams kaldlar bzi braktlar kac gun oldu cnm asilama yaptrali bende artk hastnye gtmeye karar verdm 1yilim doluyo bu ay

Cnm benm arada grip bakydm baktm kmse yazmaynca bende grmemeye basladm aslma yaptrdgni okudm cnm insallah hayrlsyla bu defa tutar ya Rabbim insallah sen hc aklmdan ckmyrsn dger kzlarn alacagi olsn hams kaldlar bzi braktlar kac gun oldu cnm asilama yaptrali bende artk hastnye gtmeye karar verdm 1yilim doluyo bu ay
Canim benim, kimseye darilma, herkes Dünya telaşinda, bizde hamile kalinca yani insaallah, bizde artik geç geç gireriz diye düşünüyorum. Zaten simdiden telefonu elime fazla almamaya calisiyorum. Esim kuziyor, Wi-Fi nin zararlari dokunur diyor. :)
Asilama yi pazartesi sabahi oldum canim ama adetimin 17.ci günümdu o gün. Bakalim hayirlisi insaallah. Dr pek umutlu degildi ya Neyse. Allah in bildigini biz bilemeyiz.
Sende tedavi ye basla canim, hersey den önce testleriniz tam olsun, gerisi kolay allah in izniyle..

Wi fi nin zarari mi oluyms kz :) hadi insallah dktra bkma sen dun aksam izledn mi bilmyrm bi bayana hc cocugn olmaz demsler tup bebek yaptrms 3uz olmslar Rabbimin hikmeti iste cok sukur bzmde zamanmz vardr elbet gdcem cnm artk adetlerm duzenszlesmeye basladi dun sbh test yaptm poztf ckti biliymsn hemen esmi annemi aradm soyledm baktm czgi kaybldu saglk ocagna gdp test yaptrdm kan aldgi tup patladi tekrar aldi ve yapti negatf geblk yk okdr kotu oldm ki:-( esm gtms aykkabi alms bebek ayakkbisi bugn kendme geldm sukr stresmz var ama insallah olacak

Wi fi nin zarari mi oluyms kz :) hadi insallah dktra bkma sen dun aksam izledn mi bilmyrm bi bayana hc cocugn olmaz demsler tup bebek yaptrms 3uz olmslar Rabbimin hikmeti iste cok sukur bzmde zamanmz vardr elbet gdcem cnm artk adetlerm duzenszlesmeye basladi dun sbh test yaptm poztf ckti biliymsn hemen esmi annemi aradm soyledm baktm czgi kaybldu saglk ocagna gdp test yaptrdm kan aldgi tup patladi tekrar aldi ve yapti negatf geblk yk okdr kotu oldm ki:-( esm gtms aykkabi alms bebek ayakkbisi bugn kendme geldm sukr stresmz var ama insallah olacak

Oyy canim benim ya cok uzuldum, canim benim bu kadar yipratma kendini, biraz relax olmaya dusunmemeye çalis. Tedbirinizi Alin, ama sonrasini allah à birakin.
Evet canim tabiiki Wi-Fi nin cok zararlari var. Mumkun mertebeye az kullanmak gerekiyor, gece oda da bulundurmamak gerekiyor.

Evet canım o haberi dinledim, Fransada tedavi sonuç vermeyince tr ye gitmisler. Tüpbebek tedavisi ile hamile kalmis. Ama canim benim biliyormusun, gözün dikkatini cektimi, ucuzlerin ikisinde saglik sorunu vardi. Otizm cocuklarina benziyorlardi.
Rabbim saglikla versin insaallah cocuklarimizi.

Canim aklinda bulunsun, ilerde tüpbebek yaparsaniz, sadece 1 adet embryon koydur. Sakin iki veya üç veya daha fazla koydurma. Çünkü bu sagliksiz gebeliklere neden oluyor.
O bayana tutmuyor nasilsa diye, fazla embryon koymuslar, hepside tutmus. Kismet hersey tabiiki ama tedbir kuldan takdir Allahtan.
Rabbim hayirlisiyla saglikla versin insaallah.

Geri