Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kizlar Slm aleykum, bakin stres yapmayin. Ben son asilama da hiç olur mu olmaz mi diye dusunmedim, allah sahit, oluruna biraktim. Rabbim olursa nasiptir olmazsa vakti degildir dedim. Asilama dan sonra onbes gün boyunca her işimi gördüm ( dikkat ederek tabii), hiç yatip dinlenmedim. Ama nasipte varmiş ki oldu.
Sizde ulaclarinizi için gerisini yaa nasip deyin. Oluruna birakin stres den uzak durmaya calisin. Insaallah olacak ben inaniyorum ve hissediyorum bunu.
Kizlar bi sorunum var, belki siz yardimci olursunuz. Tr ye geldim. Ictigim folik asit bitmis, burda eczaneden aldim folbiol verdiler. Ama sonradan farkettim ki dozajlar uymuyor. Benim önce kullandigim 0,04 mg di, folbiol ise 5 mg. Napim bilmiyorum, korkuyorum. Iceyim mi Yoksa eczaneden baska mi sorayim ? Bi akil verin nolur.

Kizlar Slm aleykum, bakin stres yapmayin. Ben son asilama da hiç olur mu olmaz mi diye dusunmedim, allah sahit, oluruna biraktim. Rabbim olursa nasiptir olmazsa vakti degildir dedim. Asilama dan sonra onbes gün boyunca her işimi gördüm ( dikkat ederek tabii), hiç yatip dinlenmedim. Ama nasipte varmiş ki oldu.
Sizde ulaclarinizi için gerisini yaa nasip deyin. Oluruna birakin stres den uzak durmaya calisin. Insaallah olacak ben inaniyorum ve hissediyorum bunu.
Kizlar bi sorunum var, belki siz yardimci olursunuz. Tr ye geldim. Ictigim folik asit bitmis, burda eczaneden aldim folbiol verdiler. Ama sonradan farkettim ki dozajlar uymuyor. Benim önce kullandigim 0,04 mg di, folbiol ise 5 mg. Napim bilmiyorum, korkuyorum. Iceyim mi Yoksa eczaneden baska mi sorayim ? Bi akil verin nolur.
canım sen eczaneye git bu şekilde olduğunu söyle onlar yönlendirir seni.

Kızlar ben size bir şey sorucam ben 3 ay d.kontrol ilacı kullandım bu ay bırakalı ikinci ayım olacak bugün yumurtlama günüm sabahtan beri sol kasığımda ağrı ve batma vardı akşam üzeri yumurta beyazı gibi akıntım vardı acaba yumurtlama günümden sonra Protestan kullansam mı hiç doktora danışmadan kullananınız var mı ne yapıyım sizce ?

inşşş cnm .. ama benm bu ayda umudum gitti maleseffff ya yumurtama günnüm gecti ama akıntım urdu offf ya her ay böyle oluyo yine hamile degilim yaaa :( olmuyo ne yapsamdaaaaaa

Geçmiş olsun inş diğer ay olur.. Hsg sonucun basıldı..
Ben cok kötüyüm.sonuçlar hiç iyi değil. İki seçenek var önümde ameliyat yada drekt tüp bebek. Rahim kanallarım kaplıymış.bugün cekindim.zorlu bir surece girdim.ve hiç iyi değilim.sanırım ameloyat i tercih edicem mantigim bunu söylüyor.ameliyat oluncada 1 sene gebe kalınmaması gerek.hayırlısı allahtan ne denirki.. Sadece beklemiodum böyle bir sonuç çok kotuyumm :((

Size benden tavsiye zaman kaybetmenin. Ben hsg yı bile erteledim 10 ay bekledim beklemek birşey karmiyormus bunuda öğrendim.hicbirseyinizi ihmal etmeyin. Çünkü şuanda ameliyat olmam gerek 1 senem boşa gitti..nasip ama beklemeyin arkadaşlar ben size en büyük ornek oluyumm.hep tiroide baglioduk tek sorun o degilmis

Geçmiş olsun inş diğer ay olur.. Hsg sonucun basıldı..
Ben cok kötüyüm.sonuçlar hiç iyi değil. İki seçenek var önümde ameliyat yada drekt tüp bebek. Rahim kanallarım kaplıymış.bugün cekindim.zorlu bir surece girdim.ve hiç iyi değilim.sanırım ameloyat i tercih edicem mantigim bunu söylüyor.ameliyat oluncada 1 sene gebe kalınmaması gerek.hayırlısı allahtan ne denirki.. Sadece beklemiodum böyle bir sonuç çok kotuyumm :((
allah şifanı versin cnm bnem tüpler acıktı sagda birz tıkanıklık varmış acılmış oda fil ile sol acıkmış zaten cnm

Geri