Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Kızlar bugün dr.a gittim moralim çok bozuk bebeğin kesesi gelişmiş ama çok aşağıda dedi. Ağır kaldırmadı dedi yatıp duruyorum ne zormus dua edin bana :((
Geçmiş olsun tatlım aman dikkat et Allah'ın izniyle bebeğin tutunacak sana hiç moralini bozma sadece sabret ve dua et inşallah güzel günler sizi bekliyor olcak canım..

Çok sagolun kızlar inşallah çıkar yukarı.. Ve benimle kalır.
Progestan vermedi lekelenme kanama olmadığı için sanirim. Sadece ağır kaldırma dikkat et dedi. Bi sorun olmazsa bir ay sonra gel dedi.. İnşallah Rabbim emaneti..
Rabbim isteyen herkese tatdirsin inşallah ama kalmakla bitmiyor asıl herşey bu noktada baslio ..

Merhaba herkese bende araniza yeni katıldım.8yillik evliyim.6 yildir hicbir sorunum olmamasına rağmen bebek sahibi olamıyorum.3 doktara gittim hepsi ayni seyleri söyledi.gebelik belirtilerini okudum ilk defa böyle şikayetlerim oldu sizce hamilemiyimdir.
_ şüpheli iliskiden sonra sol kasıkta siddetli ağrı(sadece 1gunluk)
_ 2gundur gecmeyen siddetli bel agrisi (uykudan bile uyandiracak derecede)
_regl 1hafta kala pembemsi bir (sadece 1gun sürdü)
_yüzümde gecmeyen sivilceler.
Regl 5 gun var normalde karın sismesi ve göğüs agrisi başlardı onlarda bu ay olmadi.umitlenmek istemiyorum sonuclarini kaldiramiyorum.ama aklimdanda cikmiyor. Allah hamile olanlariniza sag saglim kucağına almak nasip (sadece 1gunluk).olmayanlarada rabbim hayirlisi neyse onu nasip etsin.hayirl günler herkese...

Merhaba herkese bende araniza yeni katıldım.8yillik evliyim.6 yildir hicbir sorunum olmamasına rağmen bebek sahibi olamıyorum.3 doktara gittim hepsi ayni seyleri söyledi.gebelik belirtilerini okudum ilk defa böyle şikayetlerim oldu sizce hamilemiyimdir.
_ şüpheli iliskiden sonra sol kasıkta siddetli ağrı(sadece 1gunluk)
_ 2gundur gecmeyen siddetli bel agrisi (uykudan bile uyandiracak derecede)
_regl 1hafta kala pembemsi bir (sadece 1gun sürdü)
_yüzümde gecmeyen sivilceler.
Regl 5 gun var normalde karın sismesi ve göğüs agrisi başlardı onlarda bu ay olmadi.umitlenmek istemiyorum sonuclarini kaldiramiyorum.ama aklimdanda cikmiyor. Allah hamile olanlariniza sag saglim kucağına almak nasip etsin.olmayanlarada rabbim hayirlisi neyse onu nasip etsin.hayirl günler herkese...

Merhaba üyeliğiniz hayırlı olsun.Umarız burdaki yeni anne adayları arasında sizi de görmek nasip olur.Belirtilere dayanarak gebellik teşhisi yapmak doğru değil.Bu umutlandırıp sonra hüzünle sonuçlanabilir.Henüz gecikmeniz yok belirtiler mens belirtisi olabileceği gibi gebelikte söz konusu olabilir.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme söz konusu olursa test yapın..İsteyen tüm bayanların anne olması dileğiyle,sevgiler..

Merhabalar, gebelik testleri en erken ne zaman sonuc verir? Adetim 2 gun gecikti ve yaklasik 2 haftadir gogus uclarimda hassasiyet ve goguslerimde dolgunluk hissediyorum. Bunlarin disinda bir belirti yasamadim. Gogus hassasiyetinden suphelenip 3 gun once bir test yaptim negatif cikti. Adet olacakmisim gibi karnimda hafif gecici agrilar ve kramplar oluyor ancak 2 gundur ayni durum ve olmadi. Normalde hic gecikme olmaz. 3. Gecikme gununde yani yarin test yapsam saglikli sonuc alir miyim acaba?

Merhabalar, gebelik testleri en erken ne zaman sonuc verir? Adetim 2 gun gecikti ve yaklasik 2 haftadir gogus uclarimda hassasiyet ve goguslerimde dolgunluk hissediyorum. Bunlarin disinda bir belirti yasamadim. Gogus hassasiyetinden suphelenip 3 gun once bir test yaptim negatif cikti. Adet olacakmisim gibi karnimda hafif gecici agrilar ve kramplar oluyor ancak 2 gundur ayni durum ve olmadi. Normalde hic gecikme olmaz. 3. Gecikme gununde yani yarin test yapsam saglikli sonuc alir miyim acaba?

Slm Evet saglikli bi sonuç alirsin. Goguste hassasiyet ve sizlama varsa, bu en büyük belirtidir. Hayirli olsun.

Geri