Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

jelıcım bılıorum ama teknolojı ve tıp bu kadar gelısmısken nıe kendımızı rıske atalım dımı ınsallah senın ve dıer ısteyen herkesınde saglıklı bebıslerı olur bu arada hadı ya yok mu bı gelısme kızlar sızde
:d040:

kıslarrrr günaydın ben hala regl olmadım :((( bebekte yok testlerde çıkmadı :(((( ne yapıcam ben yaaaa

gulcum adet gunun kac gun gecıktı bılmıorum ama gebelık teslerı bazen pozıtıfken negatıf gosterebılır bunun nedenı de ıdrarda b-hcg degerının bellı bır sevıyeye gelmemıs olması boyle durumlarda gebelık teslerı negatıf sonuc verıomus bende dun nette dolasırken ogrendım belkıde ondan negatıf cıkmısolabılır canım senın de bılgın olsun ve eger ımkanın varsa gıt kan testı yaptır o daha kesın sonuc verıo hem hamıle deılsen bıle bunun nedenını nıe gecıktıgını ogrenırsın tatlım allah gonlune gore versın ınsallah
:6: sonucu bıldır bıze mutlaka canım merakta bırakma :d040: bu arada belırtılerı varmı

taaaa 8 aralıkta regl olmam gerekiyordu çok geçti yani belirtilerin var olduğunu düşünüyordum ama testler negatif çıkınca yanılmışım die düşündüm :( bende bebek istemeye başladığımız zamandan beri gecikmelerde başladı doktor strese bağlıyor hiçbir sorunun yok diyor aman yaaa valla ne yapacağımı bilemedim. ilaç kullandırdı doktor oda çok yanetki yaptı kullanmaya korkuyorum:( bide kan testi yaptırayım söylediğin gibi ...

sıkma canını gulum vardır bundada bı hayır hem doktorun haklı strese baglı olarak gecıkmeler olur bence sen bu olayı cok fazla kafaya takıosun bıraz hayatı akısına bırakbu arada adet gunlerının baslarına ve sonlarına dogru ılıskıye duzenlı olarak gunde bır ıkı kez aralıkla gırıldıgınde gebelık ıhtımalı artıomus canım bıraz ozele kactı kusura bakma ama belkı bılmek ıstersın dıe dusundum sana en guzel ornegı bu konuda verebılırım
ÖRNEK:ben
allah herkesın gonlune gore versın canım:d040:

kızlar slmmm hepinize güzel temennileriniz için çok teşekkür ediyorumm iyiki varsınız Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah deli kızcımyöntemle ilgili söylediğine katılıyorum fakat adet gecikmesinden önce öğrenilibilecek en etkili yöntem bu bence hijyen kurallarına dikkat ediğimiz sürece enfeksiyon meselesine gelince bu durum ilişki sırasındada olabilir bence bu kadar korkulacak bişey yok ben gecikmeden önce emindim olduğuna çünkü geçen ay denediğimde durum çok farklıydı bu yöntem beni rahatlattı diyebilirim ve gelelim gülcüm sana bu kadar bebek özlemin var ve şu süredeki gecikmei normalmiş gibi kabullniyorsun biliyorsun ilk şart düzenli adaet lütfen ciddi bi şekilde ilaçlarını kullan sonra dua ett hepinizi yakından takip edeceim inşallah beni yanlız bırakmadığınız için tekrar hepinize çok teşekür ediyorum jelicim sana gelince en yakın zamanda bebşin olucağına inanıyorum benim kalbim temizdir içime öyle:cah: doğuyor

canımsın inşallah çok istiyoruk ama :uhu: rabbim sesini duydu adına çok çok sevindim inşalah bizim sesimizide duyar :uhu:

esracım ilacı kullandığım sürede 1 ayda 4 kilo aldım, göğüslerimin sancısından hareket edemiyordum, akşama kadar iş yerinde uykudan gözümü açamıyordum, feci şekilde akıntım oluyordu, yaşadığım sinir stres cabası. günlük yaşantım olumsuz yönde çok etkilendi :( bu yan etkilerle ilaca devam etmeye cesaret edemedim. bu ay için bi denemek istedim belki olur diye ama olmadı. doktorla görüştüm kan testi yaptır emin olalım sonra farlutal kullan yeni bir ilaca başlıcaz dedi :( ben asla bu durumu normal olarak görüp kabullenmiyorum :( sadece kafama çok fazla takıyorum birazda hassas bir insanım olaylardan çok çabuk etkileniyorum :(

Canım benim heleki böyle bir konuda hassas olmamak mümkün değil seni çok iyi anlıyorum hepimiz öyleyiz üzülme lütfen bak doktorun yol göstermiş işde bundan sonrası için bi adım atılmış benim istediğimde bunu yapmanda ben inanıyorum en kısa zamanda bebişlerinize kavuşacağınıza sadece sabırr

Geri