Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

32 yaşındayım ve 7 yaşında bi oğlum var. 2.bebeğimizi karar verdik ve RİA kullanıyordum.4ay önce çıkarttırdım. Doktorum hemen olabileceğine söylemiş olmasına rağmen 3 ay bebek olmadı.Bu ay da ümidim yoktu aslında adet belirtilerimi aynen yaşıyodum çünki dün tam adet günümdü bende evde gebelik testi uyguladım vee hamileyim. Acele etmemek gerekiyormuş ben anladım.Sizlerede mevlam nasip etsin.İNŞALLAH.
merhabalar..benim de 9 ve 7 yaşlarında iki oğlum var.3. bebeğe karar verdik ama ria yı çıkattıralı 3 ay olmasına rağmen bu ay da hamile değilim:( bugün adet olmam gerek,kanda baktırdım negatif...çok üzgünüm.herşeyden önce hayırlısı tabi ki.allah isteyen herkese versin arkadaşlar.ben de 32 yaşındayım .yazdıkların beni biraz rahatlattı..bebeğin hayırlı olsun...

ümitsiz olma

adetime 6 gün var´ve bugun kan testi yaptırdım..sonuç negatif:(çok moralim bozuldu.inanmak istemiyorum,sizce ne kadar doğrudur...lütfen cevap verin.

canim ben 1 gün öncesi kan testi yaptirmistim negatif cikmisti 10 gün gecince idrar testi yaptim pozitif cikti kiii sen 6 gün önce yaptirmissin rabbim isteyen herkese nasip etrsin insaallah
her gece dua ediyorum bunun....

merhaba bayanlar yazdıklarınızı takip ediyorum adetim 2 gün gecikti baş dönmesi vucut ısıs avuç içi yanması tansiyon düşüklüğü karnımın 2 haftadan beri şişliği göğüs hassasiyeti mide bulantısı ve aşırı halsizlik sizce psikolojikmi yoksa kendimi fazla dinlemem mi yoksa evde test olduğu halde negatif çıkmasından korktuğum için fazlamı hassasiyet gösteriyorum lütfen yardımcı olun ne yapayım......

merhaba bayanlar yazdıklarınızı takip ediyorum adetim 2 gün gecikti baş dönmesi vucut ısıs avuç içi yanması tansiyon düşüklüğü karnımın 2 haftadan beri şişliği göğüs hassasiyeti mide bulantısı ve aşırı halsizlik sizce psikolojikmi yoksa kendimi fazla dinlemem mi yoksa evde test olduğu halde negatif çıkmasından korktuğum için fazlamı hassasiyet gösteriyorum lütfen yardımcı olun ne yapayım......
ne bekliyosun arkadaşım..yapsana testini.kesin hamilesin önce ben söyleyim:ohh:

arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz?ben 19 mayısta adet oldum yumurtlama günlerimde ilişkiye girdik şuan beklemedeyim sadece karnımın alt tarafında ağrı oluyor ve orası biraz şiş sadece bu kadar hamile olabilir miyim?belirti yaşamadan hamile kalan var mı şimdiden teşekkürler

Selam kızlar...bende ilk başta belirtilerimden şüphe ederek yazmıştım bu foruma...ama 1ay önce öğrendimki hamileyim...ben bişey söylemek istiyorum idrar testine çok güvenmemek lazım...ben en son mart ın 5inde adet gordum...nisan 10 da test yaptım nisan 17 de test yaptım hep negatıf cıktı...Sonra hastaneye gittim kan testinde çıktı.Hesaplamalara göre 14 haftalık hamile olmam lazım ama ben 11 haftalık hamileyim...yani şuan son adet tarihime göre heasaplamıyorlar doktorlar..Böyle istisnalarda çıkabiliyor o yüzden moralinizi bozmamak lazım...Ben 7 ay doğum kontrol hapı (yasmin) kullandım ve bıraktığım ay vücudum atmış ilacı.

Allah herkese sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

arkadaşlar benim adetime 5 gün varken test yaptım ikinci çizgi silik çıktı 2 gün sonra tekrar yaptım bu sefer çizgi yoktu.bu günlerde gögüslerim dolgunlaştı ve etrafında küçük kabarcıklar olustu.bunlar belirti midir acaba?

arkadaşlar benim adetime 5 gün varken test yaptım ikinci çizgi silik çıktı 2 gün sonra tekrar yaptım bu sefer çizgi yoktu.bu günlerde gögüslerim dolgunlaştı ve etrafında küçük kabarcıklar olustu.bunlar belirti midir acaba?

test en doğru sonucu reglin geçince verir. o yüzden reglinin geçeceği tarihi bekle ve öyle test yap. daha önce yaptıklarında yanılma payı çok.

Canım aynı şey banada oldu sayılır ama benim reglim gecikmişti.Test yaptım 2. çizgi silik cıktı sonra 2 tane daha test yaptım hiç çizgi çıkmadı.2-3 hafta sonra bıtane daha test yaptım yani ikinci reglimi bekledim ve pozitif cıktı.2 ay reglim gelmeyince hastaneye gittim çünkü ilk regl gecikmesinde idrarda çıkmadı...Kan da hemen belli oluyor ama.eger reglin bikaç gün gecikirse ama hala idrar da çıkmazsa kesin kan testi yaptır...Nekadar erken olursa olsun kan da çıkıyor cnm

Geri