Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ben adetin 3cü günü baktırmıştım.aspuce ben hayıt suyunu nerde bulabilirim bilgin varmı?

aktarlarda var.100 gr yada 50 gr alsan yeter.hayıt tohumu desen verirler.kettle da ısıt suyu.içine 1 tatlı kaşığı tohumu koy.üstünü kapa demlendir bardağın içinde.biraz ılınınca da süzüp iç.sabah akşam içiyorum ben.çok faydalı diye okudum internette!

herkese ii geceler
hoşgeldin ilter aramıza
bende yeni sayılırım benimde adetime 6-7 gün var bendede kasık ağrısı elma büyüklüğünde bir bölgede tam ortada 3 gündür ağırıyor. birde göğüs uçlarım ağırıyor. akşamları ateş basıyor ve ayaklarım yanıyorben serofen 5 gün kullandım ortivite çatlatma iğnesi vuruldum "11 gün önce ayın 4 ünde daha önce böyle ağrım olmamıştı. sizin yorumlarınız nedir.

Nufus artıyor.Bende adet var.Yumurtlama yok.Yani rahme düşmüyor.Gerçi seneye evlenecem ama.

Özellikle 14--18 arası inanılmaz başım arıyor,midem bulanıyor.Gegirti..Ayaklarda yanma.Vucut alev topu gibi oluyor.

Bazen başım o kadar ağrıyor ki mesainin hemen bitmesi için dua ediyorum.Yaşam kalitesi düşüyor.

Merhaba,
Birkaç sayfa önce durumumu izah edip soru sormuştum ama farkedilmedi :)
Beklenen adet tarihim 18 Eylül (Cumartesi) idi.Adetten önceki pazartesi günü orta kahverengi ve az lekelenmem oldu, ertesi gün kan testi yaptırdım ve negatif çıktı ancak değerini bilmiyorum, telefonda aldım sonucu. Cuma günü lekelenme tekrarladı. Adet başlangıcı diye düşündüm ama adetim başlamadı. Göğüslerimde 2 gündür şişkinlik ve ağrı var. Kan testi negatif çıktığı için hamile olduğumu düşünmüyorum ama yine de kafam karıştı.
Eğer yaşadığım lekelenmeler yerleşme kanamasıysa, hemen ertesi gün yapılan kan testi negatif çıkabilir mi? Benzer bir şey yaşayan var mı?

Merhaba,
Beklenen adet tarihim 18 Eylül (Cumartesi) idi.Adetten önceki pazartesi günü orta kahverengi ve az lekelenmem oldu, ertesi gün kan testi yaptırdım ve negatif çıktı ancak değerini bilmiyorum, telefonda aldım sonucu. Cuma günü lekelenme tekrarladı. Adet başlangıcı diye düşündüm ama adetim başlamadı. Göğüslerimde 2 gündür şişkinlik ve ağrı var. Kan testi negatif çıktığı için hamile olduğumu düşünmüyorum ama yine de kafam karıştı.
Eğer yaşadığım lekelenmeler yerleşme kanamasıysa, hemen ertesi gün yapılan kan testi negatif çıkabilir mi? Benzer bir şey yaşayan var mı?
canım anlattıklrına göre bekli geç döllenme olmuştur. zaten rahme yerleşmeden belli etmez erken yapmışsın kan testini 2-3 gün daha bekle ve ewde gebelik testi yap bence. inşallah yardımcı olabilmişimdir biraz olsun ve inşallah hamişsindir. allah kimsenin ewini çocuksuz bırakmasın.

Merhaba,

ben böyle bişey yaşamadım ama polyana 28 adlı arkadaşımıza katılıyorum.eğer yerleşme kanamasıysa kan testinde çıkmaz.az sabret ve yeniden test yaptır.çünkü idrarda çıkana kadar dayanamayabilirsin.ama lütfen bizede haber ver.çok merak ettim ne olduğunu.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bugün dayanamayıp idrar testi alıp yaptım, negatif çıktı. 1 ay kadar daha test yapmayı düşünmüyorum. Acaba hamile miyim stresi, hamile olup da bilmemekten daha zor. O yüzden önümüzdeki aylara bakacağız artık :)
İsteyene herkes sağlıklı evlatlara sahip olur inşallah.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bugün dayanamayıp idrar testi alıp yaptım, negatif çıktı. 1 ay kadar daha test yapmayı düşünmüyorum. Acaba hamile miyim stresi, hamile olup da bilmemekten daha zor. O yüzden önümüzdeki aylara bakacağız artık :)
İsteyene herkes sağlıklı evlatlara sahip olur inşallah.

amin inşaallah.ben hemen olur zannediyordum ama amma zormuş anne olmak!yada bana zor!seni çok iyi anlıyorum.umarım hamilesindir ve darısı bizim başımıza olur.

Merhaba ben yeni katıldım bir sorum olucak lütfen banada cevap klomen kullandım ve üstüne çatlatma iğnesi yaptırdım bu ay 8 gün önce kanama oldu ama çok az ve hep ağrılı yaşarken hiç ağrım yok acaba...

Merhaba ben yeni katıldım bir sorum olucak lütfen banada cevap klomen kullandım ve üstüne çatlatma iğnesi yaptırdım bu ay 8 gün önce kanama oldu ama çok az ve hep ağrılı yaşarken hiç ağrım yok acaba...
misafir melek bence hamilesin arkadaşımında aynı şey olmuştu adetini bekliyodu çok az bir kanaması oldu yerleşme kanamasıymış meğer şimdi 1 yaşında kızı var

Geri