Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

hayat

merhaba arkadaslar ben 9 haftalik hamileyim 6.haftamda dr a gittim kalbi atiyodu o zaman biraz inanmistim ama simdi sanki hic hamile degilim gibi bi belirtide yok midem falan bulanmiyo benim sizce bi problem olabilirmi cok korkuyorum

merhaba arkadaslar ben 9 haftalik hamileyim 6.haftamda dr a gittim kalbi atiyodu o zaman biraz inanmistim ama simdi sanki hic hamile degilim gibi bi belirtide yok midem falan bulanmiyo benim sizce bi problem olabilirmi cok korkuyorum

canım kalp atışlarını görmüşsün sen bi problem olabileceğini düşünmüyorum. herkes gebelik belirtilerini etkin bir şekilde hissedecek diye bir şey yok ya... içini ferah tut canım ama çok tedirginsen git doktora bi daha izle minik kalbinin pıt pıt atışını :)

2010 ocak ayında hamile kalmıştım ben de. maalesef boş gebelikmiş 15 nisanda gebeliğimin 13.haftasında kürtaj oldum. tabi toparlanmak aylar aldı hem psikolojik hem fizyolojik olarak. adetim aldı başını gitti zaten. ya günlerce geçip beni ümitlendirdi ya da 20 güne kadar süren kanamalarıyla yatak döşek yatırdı :( 9 ağustos da adet görmüştüm sonrasında 12 eylülde geldi adetim, nihayet düzene girdi derkeeeeennn... bugün 17 eylül ve hala hasta olmadım. göğüslerimde şişkinlik ve ağrı var. karnım da öyle şişki anlatamam, gaz sanırım. sabaha kan testi için doktora gidicem... dua edin kızlar ne olur pozitif bi sonuç alalım. bebek istiyoruz :)

2010 ocak ayında hamile kalmıştım ben de. maalesef boş gebelikmiş 15 nisanda gebeliğimin 13.haftasında kürtaj oldum. tabi toparlanmak aylar aldı hem psikolojik hem fizyolojik olarak. adetim aldı başını gitti zaten. ya günlerce geçip beni ümitlendirdi ya da 20 güne kadar süren kanamalarıyla yatak döşek yatırdı :( 9 ağustos da adet görmüştüm sonrasında 12 eylülde geldi adetim, nihayet düzene girdi derkeeeeennn... bugün 17 eylül ve hala hasta olmadım. göğüslerimde şişkinlik ve ağrı var. karnım da öyle şişki anlatamam, gaz sanırım. sabaha kan testi için doktora gidicem... dua edin kızlar ne olur pozitif bi sonuç alalım. bebek istiyoruz :)

Bu sabah size umut olsun,
Bu sabah, en çok almak istediğiniz haberi hayırlısı ile bir an önce alın ve bizimle paylaşın. :) Güzel haberlerinizi duymak istiyoruz.

meleklerim benimde yarin adet olmam gerekiyor ama insalla olmam esim cok bebek istiyor, 1 haftadir acayip kasiklarimda sancim var sanki apantizim patlicak bi geliyor agri bi gidiyor gögüslerim baya sismis ama agri yok sanki heran adet olucakmisim gibi his ediyorum sizce umutlaniyimi:(

Melekler merhaba...Öncelikle Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla.Ben de 4 aylık evliyim ve bebek istiyoruz. Bu ay daha evvel hissetmediğim o kadar çok şey hissettim ki...Normalde fazla uykuyu sevmeyen biri olmama rağmen 10 günden beri başımı yastıktan kaldırasım gelmiyor. Adetime henüz 1 hafta var. Yumurtlama dönemimde 2 gün hafif kanamam oldu.Daha önce hiç olmamıştı.Doktoruma sordum, yumurta çatlaması kanaması dedi. Ve kasıklarımda müthiş ağrılar var. İğne batması gibi. Sanki içimde bir dikiş makinası var ve sürekli çalışıyor. Kilo almamıs olmama rağmen karnım farkedilir şekilde şişti. Göğüslerimde minik minik tomurcuğa benzer birşeyler çıktı ve yumurtlama dönemimden bu yana sürekli akıntım var. Sanki adet olacakmışım gibi. 2 gündür inanılmaz başağrım var ve hiç geçmiyor ağrı.Yarım saatte bir idrara çıkıyorum. Normalde su ve sıvı şeyleri cok içerim ama bu kadar sık idrara çıkmazdım. Dün doktora gittim, şikayetlerimi anlattım. İdrar yollarında sorun olabilir dedi, test istedi. Ve kandan gebelik baktı. İdrar testim normal çıktı. Gebelikte değer 1 çıktı, yani gebelik yok dedi. Reglime 1 hafta kaldığı için olası gebelik kan testinde görünmüyor olabilir mi acaba? İlaç da kullanamıyorum korkudan. Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Herkese sevgiler...

fortel ultra hassas gebelik testi

Kızlar ben birkaç haftadır forumu takip ediyorum. Adetime 1 hafta var. Fortel erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı. Sizce yanılma payı var mı? Aranızda fortel ultra hassas gebelik testi ile ilgili deneyim ve bilgi sahibi olanlar varsa ve tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Isteyen herkese ve kendime en hayırlısından ve en tez zamanda sağlıklı bir hamilelik diliyorum.

Merhabalar herkese, bende 4 yıllık evliyim son 7 aydır bizde bebek istiyoruz doğum kontorl hapı kullanıyordum martta bıraktım adetlerim 45 54 37 gibi hep geç geldi vede damla damla bebek düşünmeye başladığım zamanlarda doktora gitmiştim ve polikistik over var sende demişti ama hiç ilaç vermedi zaten uzun süre doğum konrol hapı kullanmışsın dedi 68 ay bekleyelim demişti. Bende bu arda bi arkadaşımdan soğan kürünü duydum polikistiğe çok iyi geliyormuş ve adeti düzene sokuyormuş . Geçen ay 15 gün uyguladım ve kullanmaya başladığımın 6. Günü inanılmaz derecede kanamam oldu adet oldum anlıyacağınız söktü resmen sonrda bu ay tam 27. Gün adet oldum gene yoğun bir şekilde şimdide incir kürü yapıyorum eşimde keçi boynuzu içiyor . şimdilik doktora gitmeyi düşünmüyorum bakalım önümüzdeki ay ne olacak :) allah isteyen tüm kadınlara sağlıklı ve hayırlı evlatlar versin bende eşimde çok istiyoruz inşallah sağlıklı ve hayırlı bir evlat sahibi oluruz :)

bende bu ay klomen kullandım . ve yumurta takibi yapıldı adetimin 11. günü 15 mm yumurtalar 14. günde 18 mm kendiliğinden çatlamıştı.. ayın 18 ydi 18 mm olunca ama arkadaşlar bilmiyorum bu sizdede oldumu iki gündür kasıklarımda hafif ağrı hissediyorum ve bacaklarımdada kasılma oluyo..+ sabahları hafif midem bulanıyoo ve çok ateşli oluyorum sabahları yanii vücut ısım çok yüksek oluyoo sanki yaz günüymüş gibi terliyorumm.. kızlar sizcee bukadar çabuk olumuu hamileysem belirtileri... yani hemen döllenir döllenmezz olurmu... lütfen cvp yazınnn<!-- google_ad_section_end -->
<TABLE class=tborder border=0 width=400><TBODY><TR><TD class=alt1 align=left></TD></TR></TBODY></TABLE>
<SCRIPT type=text/javascript>gal_register('gal_62_591749', '1', '1', '0', '0', '0');</SCRIPT>

slm arkadaşlar nette gebelik belirtileri araştırması yaparken gördüm burayı ve bende size sorayım dedim...daha 1 aylık evliyim ve geciktirici hap kullandım evlendiğimde reglim 24 eylülde oldu normalde 15inde olacaktı.ilk gün korunmadık ama şuan korunuyoruz...sizce ilk gün gebe kalmış olabilir miyim??daha günüm geçmedi ama mide bulantısı baş dönmesi kasıkta seğirme halsizlik uyku oluyor şuan eczaneden test aldım negatifti ve bugün annemin zoru ile kan testi yaptırdım yine negatif ama annem ısrarla var bişeyler diyor kaç yıllık kızımsın hiç kırmızı et yemeyen biriyken şimdi canın et istiyo sürekli et yiyorsun diyo...sizce ne olabilir bana yardım edin ltfn:( kan testi negatif diyo yanılma olabilir mi acaba

Geri