Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

hayirli olsun özgeözge bak dualarin kabul oldu :D
allah kucagina almayida nasip etsin ins:)

canim gozun aydin sende erken ogrenmissin darisi basimiza yuce rabbim hepimizin yaninda olsun dilerim hepimiz hayirli haberler paylasiriz bir birimizle hayirli haberler bekliyorum canim
merhaba,,çok teşekkür ederim ...
ben 3 gün önce öğrendim.. test yaptım biraz silik çıktı .. hemen kan testi yaptırdım arkasından... pozitif :D:D:D
allah isteyen herkese nasip etsin inşallah:kapiş::kapiş:

pelem slm canim sancilarin bide gaz olayi normal bebis yaptiriyor onlar eeee ne yapalim okadardarda olucak artik gulunu seven dikenine katlancak artik demi canim bide regliyin gunu yarin oldugunub demissin sen erken ogrenmissin hamile oldugunun benim reglimde bu gundu ama hala belirti yok peki canim nasil ogrendin sen reglinden once bebis oldugunu nasil belirtiler oldu sende

AYSEMELEK oncelikle kendimi hamileymisim gibi motive ettim esiminde cok faydasi oldu moral yonunden:thanks:... bende ilk belirtiler goguslerimde cok agri vardi sismeler oldu biraz:zonked:... sonra bi sabah hafif bir basdonmesi yasadim:zonked:.. cok duygusaldim herseye aglayacak gibiydim yada cok sinirlilik vardi patlayacak bomba gibi:cry:... sonra bu sitedeki bazi arkadaslarin yazdiklari belirtileri okudukca daha cok fikrim olmaya basladi:hmm:... boyle ayaga kalkarken falan sag veya sol kasigimda igne batmasi gibi agrilar olup geri geciyordu.. burnumun ustu cok kasiniyordu ( hala kasiniyo:laugh: ) sonra adet gunum yaklastikca sancilarim artti pek umudum yoktu:küstüm:... istahim cok acikti surekli acikiyordum... sonra gece yatarken saga veya sola hizli donerken karnimin altinda hafif birsey sanki varmis oda donuyormus gibi hissediyordumyupis.. ben saga sola dondukce oda yerinden oynuyor gibiydi birde karnimin alt tarafinda sislik hissediyordum.. mide bulantim hic yok insallah olmaz cunki kusmak en nefret ettigim sey... sende belirtiler varmi peki boyle seni suphelendiren??:hmm:

mrb kızlar bende bugün katıldım sizlere Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu sevinci ben 18 günlük evliyim en çok istediğim şey bebişimin olması ama erken olduğu için 3 veya 4 ay gibi bir zaman korunmak istiyorum sizce bu dönem dr gitmelimiyim herhangi bi sorun varmı diye

pelem canim cok tesekkur ederim yasadiklarini bizle paylastigin icin benim reglimin gunu 2 gun gecti bu sabah test yaptim bebis yok ama reglimde gelmedi hala bu senin saydigin belirtileri 3 haftadir bende yasiyorum ama benim anlamadigim bu belirtiler var bende reglimde gelmedi ama testede bebis yok gozukuyor yani negatif hic bisey anlamadim ben bu durumumdan bilmiyorum simdilik bekliyorum sastim kaldi bana yardim edin bu durumum ney acba allaha emanet olun

pelem canim cok tesekkur ederim yasadiklarini bizle paylastigin icin benim reglimin gunu 2 gun gecti bu sabah test yaptim bebis yok ama reglimde gelmedi hala bu senin saydigin belirtileri 3 haftadir bende yasiyorum ama benim anlamadigim bu belirtiler var bende reglimde gelmedi ama testede bebis yok gozukuyor yani negatif hic bisey anlamadim ben bu durumumdan bilmiyorum simdilik bekliyorum sastim kaldi bana yardim edin bu durumum ney acba allaha emanet olun

AYSEMELEK hamile kalma sansdin var ama doktora gidip kan testi yaptirman lazim bazi idrarteslerinde negatif sonuc verebilir en kesin ve guvenilir sonuc kan testi dir.. dilerim hersey istedigin gibi olsun... :)

mrb kızlar bende bugün katıldım sizlere Rabbim isteyen herkese yaşatsın bu sevinci ben 18 günlük evliyim en çok istediğim şey bebişimin olması ama erken olduğu için 3 veya 4 ay gibi bir zaman korunmak istiyorum sizce bu dönem dr gitmelimiyim herhangi bi sorun varmı diye

Gul guzeli bence korunma doneminde doktora gitmeye gerek yok sadece iliskiye girmeden onceki birkec gun icinde doktora danismani oneririm.. ben hamile olmadan once gittim doktora hic bir test falan yaptirmadim.. doktor hic bir prblem yok dedi ve sadece hamile kaldiktan sonra testler yapmaya baslayacagiz dedi.. Fakat ayrica bir problemin varsa ornegin genital bolgede rahatsizlik yada idrarda herhangi bir sorun varsa oncelikle bu sorunlar hallediliyor ondan sonra bebek ....:gossip:

Gul guzeli bence korunma doneminde doktora gitmeye gerek yok sadece iliskiye girmeden onceki birkec gun icinde doktora danismani oneririm.. ben hamile olmadan once gittim doktora hic bir test falan yaptirmadim.. doktor hic bir prblem yok dedi ve sadece hamile kaldiktan sonra testler yapmaya baslayacagiz dedi.. Fakat ayrica bir problemin varsa ornegin genital bolgede rahatsizlik yada idrarda herhangi bir sorun varsa oncelikle bu sorunlar hallediliyor ondan sonra bebek ....:gossip:
pelem tşk ederim canım aslında ben evlilik öncesi gitmek istedim dr ama kısmet olmadı benim korkum bi süre korunduktan sonra hamile kalma olasılığının zayıflaması

pelem tşk ederim canım aslında ben evlilik öncesi gitmek istedim dr ama kısmet olmadı benim korkum bi süre korunduktan sonra hamile kalma olasılığının zayıflaması

Gul guzeli eger hap ile korunuyorsan hamile kalman biraz zaman alabilir ama bu kisiden kisiye farklilik gosterir bazi kisiler hapi birakir birakmaz hamile kaliyo.. ben hic hap kullanmadim sadece baska yollarla korunduk ve ilk denememde hamile kaldim.. korunma hapi ile ilgili genelde ben hep sunu duymusumdur hap bebek olasiligini azaltiyor.. byuklerimden falan. onun icin hic kullanmadim.. ama yinede doktora sormani tavsiye ederim...

Geri