Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

arkadaşlar ben dün adet oldum. ilk oldugu için tekrar tedavi görücem inşallah bu defada olur. Allahım isteyen herkeze versin.

ben çatlatma ignesi kullanmadım ama klomen kullandım ilk defa bugünkan tahlili yaptırdım hamilesin dedi ama yinede doktorunla görüş dedi inş hepimizin istedigi olur

Ms

Merhaba kizlar ben hamile olmadan once hep bu siteye giriyodum hamile kaldim bu ay altinci aydaydi bebegim tatile geldim annemin yanina ve uc gun sonra suyum geldi bi gun sonrada bebegimizi dogurdum yani dusuk oldu cok uzuluyorum onu dort gozle beklerken Boyle biseyle sok oldum ama Allah hayirlisini versin allahtan hep hayirlisini isteyin

(misafir melek) tatlım çok geçmiş olsun çok üzüldüm bebeğini kaybetmene. inşallah en kısa zamnda kendini toparlarsında bebeğin olur. ben ilk kez klomen+ çatlatma kullandım tutmadığını görünce çok üzüldüm.

Merhaba kizlar ben hamile olmadan once hep bu siteye giriyodum hamile kaldim bu ay altinci aydaydi bebegim tatile geldim annemin yanina ve uc gun sonra suyum geldi bi gun sonrada bebegimizi dogurdum yani dusuk oldu cok uzuluyorum onu dort gozle beklerken Boyle biseyle sok oldum ama Allah hayirlisini versin allahtan hep hayirlisini isteyin[/Q
inan çok üzüldüm .allah en kısa zamanda rahmet hazinesinden o inci tanelerinden sana da bizlerede bütün isteyenlere versin

sinemcim perşembe doktorum istegiyle birdaha yaptırdım kan testini 130 çıktı doktorum hamilelik görünüyor 15 gün sonra gel ultrasonla bakalım dedi inş bir sorun çıkmaz

Geri