Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

Merhaba tüm meleklere ...Aranıza yeni katıldım...
umarım hamiş olmak isteyen her melek meleğine kavuşur...
Allahım sen büyüksün...
Benim reglim de 8 gün gecikti.2-3 sarkar genelde ama bu sefer çok değişik hissediyorum.Akşam üşüyorum (önceki periodlarımda adet günüme yakın sıcak basardı)
Kasıklarım ağrıyor.Göğüslerim acıyor.Ağız tükrük salgım arttı.Öğleden sonra biraz midem bulanıyor.Midem sürekli yanıyo,tuvalete sık sık gidiyorum.Gözlerim yanıyo.Accaip sakinim.Sonra birden ağlama geliyo tv izlerken mesela.3 senedir çocuk istiyorum artık test yapmaktan sıkıldım.Ama inş hepimiz birgün çift çizgiyi görürüz test çubuğunda melekler :)
Pozitif enerjiniz ve dualarınızı bekliyorum...

ilyana canim butun belirtilerin hamis oldugunu gosteriyor reglinde baya gecmis bence bi test yap canim insallah hamissindir test yapinca haber ver canim dua edicem sana allaha emanet ol ins hayirli haber aliriz.

Merhaba,
son adet dongumun 20. gunundeyim. son 2-3 gündür sanki adet olmuşum gibi kasıklarımda (daha çok orta tarafta) ağrı var, kasılma değil ama sızlıyor, belimde aynı şekilde ağrıyor, ayaklarım çok üşüyor, ne giysem bi türlü fayda etmiyor gibi, oturup kalkmam değişti, bi test yaptım sonuc negatif ama sabah yapmak gerekiyormus galiba ben gun ortası hem de idrar tutmadan yaptım bir de çok erken o yuzden pek içimi rahatlatmadı, sizlerle paylaşayım istedim benzer tecrübesi olanlar var mıdır diye, çok da sabırsızım 8-10 gun nasıl bekleyeceğim bilmiyorum

Ha birde goguslerim kuculdu gibi ! ne alaka?
adet gecikmesi yaşamadan test yapmışsın çok erken sonuç en erken gecikmeden 3 gün sonra alabilirsin kasıklardaki ağrıların batma gibiysee hamile olabilirsin ama büyük ölçüde regl belirtileri de olabilir biraz sabır canım

kislar beni adetime yaklsik 5 gun var ama ne adet belirtim var nede hamislik belirtim sadece bugun merdivenlerden inerken goguslerimde hafif bi aci hissettim o kadar daha once dusuk yaptim o gebeligimdede bisis hissetmedim sadece sik sik idrara cikiodum gerci son iki gundur saatte iki kere idrara cikiom ama ayaklarimi ususttum galiba bide cok usuyom aksma olunca ayaklarim buz gibi oluyor isitamiyorum buaya ilk denemeiz sayilir tam olarak:)bakalim kismet rabbim isteyen herkese saglikli hayirli evlat nasip etsin.ben bide karbonat testini yapicam karbonata idrar damlatiyomusuun kabariosa hamis oluyomusun eski bi yontem dogru degildir ama denemekden zarar gelmez:)

ömrü hayatım umarım meleğin seni çok bekletmezde buay gelir canım ama gelmezsede üzülme çünkü daha ilk denemeniz.herşey normal olsa bile rahmin spermi tanıması 6-7 ay alabiliyo.sabırla beklemek gerekiyo.melekler Allahın izniyle gelir inşallah tüm isteyenlere.
ama şu karbonat testinin aslı yok canım yaaa.ben denedim adetime 3 gün kala başaladım hergün yaptım ama hep kabardı tamam kesin var dedim bebiş ama tabiki regl oldum yoktu yaniiii.üzülmüştüm tabi.yani canım bu teste kaptırma kendini.
hakkında hayırlısı olsun

slm aranıza yeni katıldım bana yardımcı olun lütfen doğum kontrol hapı kulanmaya basladım ve rahatsız edınce bıraktım 1 hafta surmedı regl oldum sonrasında eşimle düzenli olarak ilişkiye girdik ama gebe değilim bunun nedeni kullanmıs oldugum doğum kontrol hapının etkisi olablirmi ? yardımlarınızı bekliyorum.

slm aranıza yeni katıldım bana yardımcı olun lütfen doğum kontrol hapı kulanmaya basladım ve rahatsız edınce bıraktım 1 hafta surmedı regl oldum sonrasında eşimle düzenli olarak ilişkiye girdik ama gebe değilim bunun nedeni kullanmıs oldugum doğum kontrol hapının etkisi olablirmi ? yardımlarınızı bekliyorum.

ömrü hayatım umarım meleğin seni çok bekletmezde buay gelir canım ama gelmezsede üzülme çünkü daha ilk denemeniz.herşey normal olsa bile rahmin spermi tanıması 6-7 ay alabiliyo.sabırla beklemek gerekiyo.melekler Allahın izniyle gelir inşallah tüm isteyenlere.
ama şu karbonat testinin aslı yok canım yaaa.ben denedim adetime 3 gün kala başaladım hergün yaptım ama hep kabardı tamam kesin var dedim bebiş ama tabiki regl oldum yoktu yaniiii.üzülmüştüm tabi.yani canım bu teste kaptırma kendini.
hakkında hayırlısı olsun
efsuncum canim cok sagol tabiki zamani gelince inseallah melklerimiz helri rabbim kimsenin kucagini bos biakmasin kiz bende karbonat testini ole eglence olsun die yaptima ama kopurmeyi birak bi baloncuk bile cikmadi:d:D senin melegin varmi sen nezamndir bebek istiosun ioptum

canim korunmayi yeni mi biraktiniz ole ha deyince gebelik olmuyo tabi rabbim bilir ama cok kullanmamisin ben 1 yil kullandim bi zarari olmadi cnm stres yapma stres yapasan gebeligini geciktirirsin cnm

Geri