Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

hamilemiyim?

slm yeni üye oldum ve bu sizlere ilk yazışım. bende 2. çocuk için yaklaşık 4 5 aydır gün sayıyorum. ha bu ay ha şu ay derken gerçekten çok moral bozucu bu ay 5. günüm oldu hala adet olmadım adetten 2gün önce adetin 1. ve 3. günü evde yapılan testlerı yaptım negatıf. şimdi 5 gün oldu kasıklarım ağrıyo, ayaklarım çok üşüyo hafif baş dönmesi, bacak ayaklarda sızlanma gibi ağrılarım ha bide akıntım var kokulara karşı bi hassasiyette var. kan testi yapmaya çekiniyorum geçen ay adetten önce yaptım negatif insan tüm ümidini kaybedince daha kötü oluyo şimdi size soruyorum o idrar testlerinde ilk üçgünde kesin doğru çıkarmı? sizce hamile olma şansım nedir? böyle gecikmezdi kendimi çokta umutlandırmak istemiyorum...:utan:

slm arkadaşlar bende yeni katılıyorum aranıza benim 4 gün günüm geçti 2 haftadır mide yanmam çok oluyordu midem bulantım geceleri çok oluyor iştahım çok açık yiyorum karnım tok olduğu halde midem kazınıyor göğüslerimde ağrı şiş fln yok ama renk olarak fark var kendimi çok yorgun ve halsiz uykusuz hissedeiyorum kirpilerim çok kaşınıyor vede top top kasıklarıma zaman zaman iğne batmadı şeklinde sızılar giriyo bel ağrımda zaman zaman az oluyor hiç bir regl belirtim yok bügün test yaptım negatif çıktı gidip kan verdim sonucu yarın alcam ama test negatif çıktığı için sanki yokmuş gibi geliyo bana gidip sonucu almaya çekiniyorum hamilelik belirtilerim var ve bu ara kimi görsem hamilemisin diyolar bana bişeyler söyleyin ltn dua edin gidip donucu alayım mı arkadaşlar ?

slm yeni üye oldum ve bu sizlere ilk yazışım. bende 2. çocuk için yaklaşık 4 5 aydır gün sayıyorum. ha bu ay ha şu ay derken gerçekten çok moral bozucu bu ay 5. günüm oldu hala adet olmadım adetten 2gün önce adetin 1. ve 3. günü evde yapılan testlerı yaptım negatıf. şimdi 5 gün oldu kasıklarım ağrıyo, ayaklarım çok üşüyo hafif baş dönmesi, bacak ayaklarda sızlanma gibi ağrılarım ha bide akıntım var kokulara karşı bi hassasiyette var. kan testi yapmaya çekiniyorum geçen ay adetten önce yaptım negatif insan tüm ümidini kaybedince daha kötü oluyo şimdi size soruyorum o idrar testlerinde ilk üçgünde kesin doğru çıkarmı? sizce hamile olma şansım nedir? böyle gecikmezdi kendimi çokta umutlandırmak istemiyorum...:utan:
ne güzelki sen bi evlat sahibi olmuşun allah bizlerde nasip eder. demekki anladımki bu çocuğun oluncada bitmiymş insan ikincisini istediğndede sıkılıyomş inş olur seninde. benm adet günümde çıkmştı. diyolarya idrar testnde 1 hafta fln geçmesi gerekiyr diye ama benm adet günmde çıkmştı. bilmyrmki herkesde değişiyo bu demekki

slm arkadaşlar bende yeni katılıyorum aranıza benim 4 gün günüm geçti 2 haftadır mide yanmam çok oluyordu midem bulantım geceleri çok oluyor iştahım çok açık yiyorum karnım tok olduğu halde midem kazınıyor göğüslerimde ağrı şiş fln yok ama renk olarak fark var kendimi çok yorgun ve halsiz uykusuz hissedeiyorum kirpilerim çok kaşınıyor vede top top kasıklarıma zaman zaman iğne batmadı şeklinde sızılar giriyo bel ağrımda zaman zaman az oluyor hiç bir regl belirtim yok bügün test yaptım negatif çıktı gidip kan verdim sonucu yarın alcam ama test negatif çıktığı için sanki yokmuş gibi geliyo bana gidip sonucu almaya çekiniyorum hamilelik belirtilerim var ve bu ara kimi görsem hamilemisin diyolar bana bişeyler söyleyin ltn dua edin gidip donucu alayım mı arkadaşlar ?
dualrm seninle leyla arkadaşm...

kan testi sonucunu aldınmı leyla ne çıktı ?

kimse yokmu nerelerdesnz kızlar ? haticecm nerdesn bu gün girmedn :) noldu bana bilmyrm ama burda yazışmaya başladıktan snra pek kafama takmamaya başladm. kendimi unuttm size bakıyrm hep bi gelişme varmı diye. arada birden aklıma kendimde geliyrm içim kıpırdıyo :) bi gelişme olan varmı bizede hbr versn

havin askım bazen yeni oluşan gebelikte idrar testinde belli olmayabiliyormus.belkı senınde öledir.belirtilerinde gebelik belirtisi gibi ama sen bizden daha ii bilirsin sanırım önceki çocugunda belirtiler nasıldı buna benziyormuydu..bence bi kan testi yaptırın sizde 5 gün gecmıs hem artık varsada kanda bellı olur kanda yanılma payı yok hem varsa kesin cıkar mutlaka..hayırlısı olsun inş.sizdende güzel haberler beklıoruz..

Burcucum ben burdayım canım bugun az işim vardı giremedim öle..canım ii oldu burası biz ve bizim gibi olanlar için kafamız dagılıo bilmedıklerımızı ögrenıoz ve en azından birasda olsa morel buluyoruz yani..bu arada sen buraya üye diilmisin canım kayıtsız üyemisin.özelden mesaj atcaktım ismın cıkmadı..kayıtlı olursan hem burda bi forum var 24 saat millet canlı yazışma yapıo ben bazende oraya bakıorum herkes bişi anlatıo cok güzel..sende üye olda ordanda konusuruz.

burcu adetine ne kadar kaldı canımyaa hadi sende yaptır artık bi test bakalım nasıl cıkacak.yada deneme amaclı evde yap bakalım idrardan durum ne olcak..meraktan ölcem yaa..bende olmadım daha adet beklıom bugunde bişi yok..bakalım ne kadar daha gecıkecek.12 gün oldu bugun:)hayırlsıı bakalım.:tik:

Geri