Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

selem arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.
bizde mayıstan bu yana 2.çocuğu istiyoruz.ilk gebeliğimde hiç bir belirtim olmamıştı.ozamanlar adet öncesi belirtilerimde yoktu.
ama doğumdan sonradır var.benimde göğüslerde acı var hemde yürürken bile ve bacaklarımın üst kısmı ara ara ağrıyo.bakalım hayırlısı.
ya size bişi sorucam klomeni doktorunuz size hangi durumda verdi tahlilden sonamı uygun bulup verdi.bende pkoluyum mesela ama bana doktorum vermedi.

Merhaba melekler ben de yeni üye oldum. Bebek düşünmeye başlayalı internetten herşeyi araştırıyorum. Ben en son 22 haziranda regli oldum. Şuanda günüm geçti. Sizlerin yazdığınız kadar belirtim yok. Sadece karnım çok şiş ve gazım oluyor sürekli. Bazende kasıklarımda çok hafif ağrı gibi bişey oluyor. Dün test yaptım negatif çıktı. Ama en son adet olalı 35 gün oldu.. Çok merak ediyorum sabredemiyorum

selam canlar ben 1,5 aylık evliyim ilk reglim düğünden sonra 3 5 gün içinde olmam gerekırken 10 günn sonra oldum ve tst yaptırmiştım negatif çıktı,şimdi 1 hafta sonra gibi 2.reglimi beklıyorum ama şöle bi duurm var karnımda acayip gazım var ,ve vücut ısım çok yüksek sahuru kalkıyorum içten içe mide bulantılarım var,ve yorgunluk ne dir sizce

Geri