Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

hadi bakalım hayırlısı olur inşşş :) benim reglim 5 haziranda ama fortel ultra hassas gebelik testi aldım regl döneminden önce %99 sonuç veriyormuş. 5 hazirana kadar bekleyemeyip sanırım pazar günü yapıcamm :)

Ya arkdaslar bn dha yeni uye oldum ve 8 aylik ewliyim.. ewlndigimden beri korunmuyorumm.. henuz bir seyy yok cok test yaptm ama bos cikti 3 aydr faln yapmiyorum ama belirtilern hpsni hissediyorumm.. kask aqrilarm normlde oluo ama iliski esnasinda dha fzla oluyo kasılıyorm resmenn .. 2 3 aydr reglmin yaklasik 10 gun onceden fln baslio bu agrilarm ayni sekilde iliskidede oylee.. gerci regl gunumu bile bilemez oldm artkk cok duzensizlesti.. bna bilen ve ilgilenen birisi yardmci olabilir mi??
ha birde ısırgan otunu kaynatip buharina otrmami soyluyorlar .. icimdeki intihabi alirmis.. yapanlar hamile kalmis.. npabilirm yapdmci olun lutfenn...

şimdi şöyle ki ceylancık ,, belim sırtım 3-4 gündür fena şekilde ağrıyor,, midem çok bulanıyor sabahları bazen öğlene doğru 3 kere de istifra ettim ,, 2 gündür feci şekilde şişkinliğim var sanki 3-4 aylık hamile gibi göbeğim çıktı,, göğüslerimde de ağrı var ama çok fazla değil ve ben ilk defa korunmadım bebek düşünüyoruz diye yani ilk ayım bu bebek beklemem.. bakalım yaaa hepsi psikolojik ya da beybi gelicek :baby:

şimdi şöyle ki ceylancık ,, belim sırtım 3-4 gündür fena şekilde ağrıyor,, midem çok bulanıyor sabahları bazen öğlene doğru 3 kere de istifra ettim ,, 2 gündür feci şekilde şişkinliğim var sanki 3-4 aylık hamile gibi göbeğim çıktı,, göğüslerimde de ağrı var ama çok fazla değil ve ben ilk defa korunmadım bebek düşünüyoruz diye yani ilk ayım bu bebek beklemem.. bakalım yaaa hepsi psikolojik ya da beybi gelicek :baby:
:) Aynıları bende de var canım ya göğüs hariç sadece az bi büyüme var bakalım ne olacak. Hayırlısı olsun.

Geri