Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Selam kızlar adetime üç dört gün var ve iki gündür midem yanıyor vücudum çok sıcak karin bölgem ve bel bölgemde daha çok var ve bu sabah öyle çok değilde biraz midem kalktı gibi kendimi buna baglamiyorum illaki de hamileyim demiyoruz adetim olsa ondan galiba diyorum ama işte genede içim de garip bi his var nasip bekliyorum hayırlısı olur inşallah Rabbim herkeze hayırlısini versin

Hep ayniyiz canim bi yandan baglamamaya calisioruz belirtileri begnime artik söz geciorumm dusunmesin umutlanmasin diye ama bi yaninda ya varsa acaba diyor. Benim pzt günüm en son olabileceği mm tarih ama umutla mi ya vahim ogün test yaparmiyimm bilemiorumm..yapinca teste bakamiorum bile arkamj donuorumm teste daha sonra bakioru. Ve morelman cokuss.
Rabbim hepimize hayirli zamanda hayirli evlatlar nasip etsinn. Herşeyden vardır bir hayir.. Rabbimm güzel şeyler sukredecegimiz şeyler nasip etsin inş. İçimize ferahlik versinn..(aminnnnnnn)

Kafanizi dagitacak şeyler yapinn kizlar insanin iyi geliyor.

Dun gece neredeyse.afedersinizde kusacaktimm..canim su böreği istiyordu bulamamis Esim gitmiş başka bi börek almus artik şuan börek dahi görmek istemiyorum içim kalkio.ama adet olucam diye dusunuorumm ;)

İstahim acildi bu ara ama Şali gününden beri ilacimi icmiorum tiroit ilacimi bunu da ona bagliorumm.. Test sonucumu alayi. Tiroit ilacima ona gore devam etcem..

Belirti ararsak.kendinizde buluyoruz ama zaten adettede ayni belirtilerle olablio çok kendimizi dinlediğimiz için oluyor bunlar ama.. Hamile bu ayda olmadimm bencee oylee ama allah bilirr

Olrsn inş ya bnm hiç umdm kl fı

Sakin boyle deme.uzulebilirsin canin aciyabilir.ama inancli bi insanda bunlari deme insan nefes aldiği surece umut.vardır.herşeyi Rabbim bi yola koymuştur.kimisine hemen verir istediğimi.kimi.kuluna geç verir ama en hayirlisini verir. Umut yasadigim.surece var.canimm. daha yolun basindayiz brm çok.insan.biliyorum 9 yil dile.kolay söylemesi o insanlar napsinn ama umudunu yitirmemisler. Benim 3uz arklarim var benle.yasit 2 kiz.bi erkek 9 sene beklemiş anneleri düzine bilip musun 9 sene bide simdi.herşey ilerledi o zamanlar bu kadar bilgi yok.yöntem.yok Rabbim.sabrini mukafatini vermiş ama 3 tane birden o yüzden sakin umudunu yitirme bu dünyaya sinav için geldik.her istediğimiz.hemen olsaydi bu dünyada olmamizin bi anlami olurmuydu elbet zamanki vardır belki de çok.güzel.bi zamanda gelicek belki.sukretcen iyiki bu zaman da olmuş diye..bak ben 3 ayda hemen olmadi sandim.ilk olmuştu ama kimyasaldi ve düşüm.yaptim ogün çok.agladim çünkü düşük.yaptigim.gün ogrenmistimm kendimi sucladim agladimm mahvoldumm ama sonrasında hipotiroit hastasi old öğrendim ve nodulum cikti bunlar beklemediğimiz şeylerdi kanser olabilirsiniz dedi Dr yüzüme.yaninda o an kimse yoktu ciktimm aglaya aglaya biyopsi.bölümüne gittim tek.derim o an anneme aileme basil.diyecektir.bunu çünkü annemde kanser hastasi mlet bana bakiodu sürekli ama o an durduramiodum gozyaslarimi.sonra biyopsi gnumu bekledimm o zamanlar olmasindiye dua ettim rabbime olsaydi ve ben kanser ciksaydimm o masum.melek.napicakti annesiz istediğim bebisi o an olması diye ugrastimm hayat bu canimm bi anda istediğini istemez balede gelebilioruz.
Rabbim sevdiği kuluna dert verirmiski daha çok.ona.yonelsinn.dua etsinn ondan beklesin umut etsinn. Sansliyizki Rabbim bizden gitmemiş.. Gozyasimiz var kalbimiz sizlayabilio uzulebilioruzz her insanda bu yokk.. Allahim daha iyi zamanda nasip etsin inş. Sukret sahip olduklarimiza şuan sahip.olmayanlar var hic adet bile görmeyenler var. Sukret umudumuz var

Geri