Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Isyan etme canim Allah kimi neyle sinicak bilinmez.. ya hic imkan olmasaydi??
Sabeet ben hep ole diyom demeye calisiyom.
O ndan bana gelen hpsuma gitmesede O verdiya raziyim..
Kimlee icin neleri cekiyoruz kahir,Allah icin sabretmekde zor degil..
Oyle seyler deme canim

İnş. Hamilesinizdir zor çünkü beklemek akildaki şüpheler :(( Rabbim kucağımızı sağlıklı hayırlı evlatlarla doldurdum :))) AMİN

İnş. Hamilesinizdir zor çünkü beklemek akildaki şüpheler :(( Rabbim kucağımızı sağlıklı hayırlı evlatlarla doldurdum :))) AMİN
Aminn canim benim insallahhh pazartesi belli olur artik.. acikcasi umutluyum cunki farkli kasik agrisi cekdim adetime 10 gun varken bas donmesi kusma vs yasadim.. vucudum atesim yukser her sabah.. son iki aydir arada olurdu ama su son 4 gundur hersabah atesle uyaniyom..
Ki bugun yaptim test 4 gun once yapilandan degildi..
Oyuzden umutluyum ama Rabbim neyi takdir edicek bilmiyom..
Hamilelikde olur adette olur veya baska rahatsizlikdan bunlar olur kismet..
Isimiz dualarda

bende de bir çok belirti mevcut fakat çatlatma iğnesi, progestan vs. gibi ilaçlar nedeniyle oluşan şeyler diye düşünmeye başladım artık. bir seneyi geçti bebeğim olmuyor bu ay ilk defa çatlatma tedavisine başladı doktorum çünkü görünen hiç bir sıkıntımız yok. kafayı yemek üzere olduğum bir anda bu siteye rastladım okuyup paylaşıp rahatlıyorum en azından yalnız olmadığını bilmek biraz rahatlatıyor insanı.

bende de bir çok belirti mevcut fakat çatlatma iğnesi, progestan vs. gibi ilaçlar nedeniyle oluşan şeyler diye düşünmeye başladım artık. bir seneyi geçti bebeğim olmuyor bu ay ilk defa çatlatma tedavisine başladı doktorum çünkü görünen hiç bir sıkıntımız yok. kafayı yemek üzere olduğum bir anda bu siteye rastladım okuyup paylaşıp rahatlıyorum en azından yalnız olmadığını bilmek biraz rahatlatıyor insanı.
Hoşgeldin sende aramıza ama takmaklâ kafayı yemekle olsaydı biz çoktan doğurmuştuk yani stres en konu düşman o yüzden uzak durmak gerek

Geri