Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

haklisin canm cok saol ne kadar iyi geldi icimi dokmek anlatamam ayrica bn kendim icin gtmiyorum ki hastaneye bebegm icin gdiyorum bn merakli degilim hastaneye esimin bana olan ilgisini kiskaniyo bu kadin
Canim hamilesin ve hormonlarin takla atiyor..
Yani hersey daha cok hassas bakiyosun kiriliyosun:)
Oyuzden hastaneye gidiyosan soyleme.. sart degilsin soylemeye esin bilsin yeter..
Eger sorarsa soylersin uzerine bisey derse anne sen boyle yaparsan demem dersin..
Icinde tutmakdansa guzelce ko usmak daha iyi..
Bazi kadinlar kayinvalideler cok merakli ve herseye cemal kilicdaroglu gibi muhalefet oluyor:)
Cok sukur benim.kayinvalidem cok iyi..
Ama bu tarz olanlarada biraz mesafe gerwkiyor..

Seninle yine konusurz sanada iyi geceler canim hormonlarin takla attigi icin cok duygusal dusunup oyle ataklarin olabilir.. sinirlendin bisey hakkinda kotu dudundunde hamilelikden sakin ebrar de:) en azindan kendine terapi uygulamis olursun bebeginde bu stresden cok etkilenmex..
Unutma sakin stressiz bir hamilelik, sakin bir bebek demek..
Nekadar cok huzursuz ve stresli gecerse bebeginde dogdufunda o kadar huzursuz olur..
Bunaldiginsa bize yaz bizimle dok.icini csnim biz burda artik herseyi konusuyorz..
Tanimiyoruz biribirimizi ama deger veriyoruz opdm.seni iyk geceler

haklisin canm cok saol ne kadar iyi geldi icimi dokmek anlatamam ayrica bn kendim icin gtmiyorum ki hastaneye bebegm icin gdiyorum bn merakli degilim hastaneye esimin bana olan ilgisini kiskaniyo bu kadin
Canım çok üzüldüm ama mc haklı yani bu konu da eşinle paylaş sonuçta sen iki canlısin herhalde dr gideceksin ya ben 3 sene kaynanamlâ kaldım eşim bazen var bazen yoktu yurtdışında benim evraklari yapıyordu 3 sene de ancak çıktı ama benim kaynanam beni bi kez kirmamistır mesela mutfak çok küçüktü bulaşık makinası yoktu benim bekar 2 görüncem vardı her gün biriniz yıkayın ferdi

canmm adetim bittigi günden berli kasıklarımda batma var belim agrıoo yemek yedikten sonra migdem bulanıo bacaklarım uyusuoo ama anlamıorum işte neden acaba ayyyy olsa ne kaaaa güzel olur allahım insallah bu ay verir amin

Inşallah olur canım. Aynen benimde seninki gibi kasikta ağrı ve uyuşma vardı . :) hadi bakalım ama test için erken daha cikmayabilir en azından adetine 1 2 gün kalana kadar bekle ;)

Canim istedigin seyleri ye tabi canin cekince mecbur ama yedigin saatlere ve nekadar yedine dikkat et cok tombis olursan dogum sonrasi kilolarin kalir:)
Suan tattli tatli yemenin zor zor diyetleri var hep bunu dusun hayatim:D

Doğru diyorsun canım ya kendime hakim olmalıyım ki ben her daim yemek yapmayı ve yemeyi çok seven biriyim off yaa çok zor olacak azaltmak :)

Geri