Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

kıslar günaydın :) benim günüme az kaldı ayın 10 u gibi hasta olmam lazım şuan kasıklarımda sancılanma oluyor, belim ağrıyor, bikaç defa hafif baş dönmesi yaşadım ama tansiyondanda olabilir die düşünüyorum, çok erken uyuyorum gün boyu esneyerek geçiyor. gerçi bunların hepsi psikolojikte olabilir. bakalım bekliyorum 7 gün kaldı ayın onuna :)

merhaba arkadalar ben yeni katıldım bende erken gebelik belirtileri hakkında bilgi istiyorum

inşallah menekşe kalırsım hamile ama gebelik bölümünde hamile kalmilak isteyenler paylaşım alanında bizimle paylaşabilirsin canım . allah yardımcın olsun

Merhaba melekler,
Ben yeni üyeyim,gebelik belirtilerini araştırırken buldum sitenizi çok güzel paylaşımlarınız var. Bütün sayfaları okudum hamile olan melekler için gerçekten yürekten mutluluk duydum,hepinizi kutluyorum sorunsuz bir hamilelik dönemi diliyorum. Diğer bebek isteyen melekler için de duacıyım umarım fazla bekletmeden gelir minik meleklerimiz..
Ben 10 yıllık evliyim kariyer,farklı sorunlar derken bebek düşünmeye yeni başladık sayılır,2 aydır deniyoruz. Burada okuduğum belirtilerin çoğunu yaşıyorum, umarım psikolojik değildir :(
Regl tarihim 22-23 şubat ve belirtiler
Kasık ağrısı ve batma hissi
Göğüslerde hassasiyet 1 haftadır çok fazla
Bel ağrısı
Mide yanması
Ağız kuruluğu
Akşamları ayakların üşümesi
Sık tuvalete gitme
Ayrıca dudaklarımın çevresi yanıyo tabi bu soğuktanda olabilir :)

selam kızlar bende aranıza yeni katıldım.iki hamilelik yaşadım ama sonuç hüsrandı.ama belirtilerin en büyüğü kesinlikle göğüsler vede uykucu olmamdı.bulantı hiç olmadı ha bide kasıklar arada ağrıyodu.adet belirtisi gibi yani.6 haftalığa kadar hiç anlamamıştım.test yapmamıştım çünkü hep gecikiyodu

selam melekler.bu ay tekrar tedavi oldum.ikinci düşüğümden sonra bu ikinci ayımdı zaten.henüz reglime 10 gün var ama kasıklarımda hafif bi ağrı var.göğüslerimdede değişimler var gibi.ayyy çok zor bu bekleyiş.allah isteyenlere versin aratmasın nolur.kızlar hamilelik ile ilgili belirtiler,hcg sonuçları,ilaçlar tüp bebek.bunalarla ilgili sorusu olan varsa seve seve cevaplandırabilirim

Geri