Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

merhaba benimde adetim 3-4 gün geçti. 1gün geçince kan testim 1.32 çıktı. sonradan yükselmesi sözkonusu olabilirmi benim gibi olupta hamileliği sonradan çıkan varmı???

hamilemiyim

arkadaşlar merhaba 8 aylık evliyim ve geçen ay korunmayı bıraktık geçen ay ilişkiden sonra hep vajinal duş yaptım salak gibi ve maalesef hamile kalamadım ve bu ay geleneksel yöntem olan bacakları havaya dikme metodunu uyguladım ve gün aşırı ilişkiye girdik sabaha kadar yıkamadım vajinamı... adetime 10 gün kadar var ama kol altımdaki süt kanalları çok acıo ve gaz problemim var,göğüslerim şiş ve aşırı belim ağrıo arada kasıklarıma batma oluo acaba hamilemiyim yaaa... asıl merakım süt kanallarım neden böle şişti hemen lütfen yorum yapın arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler... herkese tatlı bebekler diliyorum...:D:D

merhaba canım benimde adetime 7 gün var bendede aynı belirtiler 9 aydır bekliyorum bebişi ama her ay hüsran ama bu ay daha farklı normalde sadece sol kasıgım da agrı olurdu o yumurtlamadan da kaynaklana bilir demişti doktor ama bu ay iki tarafımdada agrı var ayaktakaldıgım zaman çok agrım oluyo iğne batar gibi göğüslerimde şiş koltuk altıma doğru şişti çok acıyo hıım benim bu ay adetimden 15 gün sonra kahve rengi lekelenmem odu bazılarında gebelik oluşurken oluyomuş ama inş vardır ya hayel kırıklığına ugramaktan çok korkuyorum inş seninde benimde vardır bebiş çok zor beklemek allah kimseye aratmasın beklemek çok zor bu belirtileri yaşayıpta hamile kalanlar yardım etsin nolur

Ay kızlarr...İkinci günüm de bitti adet olmadım hala sizce ne zaman test yaptırmalıyım.sağ ve sol kasığıma batmalar artmaya başladı.Mide bulantısı ve mide yanması da var...Durumu bir an önce öğrenmek istiyorum...Hamile miyim , değil miyim...:S

merhaba arkadaslar adetime 6 gun k:dilektut:aldi.gecen ay cok belirti vardi ama hamile kalmadim bu ay hic bir belirti yok sadece 1 hafta boyunca oda uyurken basim cok donuyordu sizce buda belirtimidir boyle belirtisi olaniniz varmi lutfen yazin

Ay kızlarr...İkinci günüm de bitti adet olmadım hala sizce ne zaman test yaptırmalıyım.sağ ve sol kasığıma batmalar artmaya başladı.Mide bulantısı ve mide yanması da var...Durumu bir an önce öğrenmek istiyorum...Hamile miyim , değil miyim...:S

Canım üşenmiyosan git kan testi yaptır ;)) şubat 28 gün hesapları karıştırabiliyo. inşallah hamilesindir ama hayırlısı olsun herzaman için. merakla bekliyorum haberlerini ;)

Geri