Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

gebelik belirtileri

arkadaşlar benim adet günüm 5 inde olurdu bir sonraki ay 10unda oldum kan testi yaptırdım bir sonuç çıkmadı yalnız adet ağrılarım her zamankinden çoktu 5 gün boyunca kasık ağrısı çektim ve ayın 30uana kadar hamilelik belirtileri yaşadım sürekli kasık ağrısı yaşamaya başladım baş ağrılarım şidetli olmaya başladı göğüslerm çok hassaslaştı ve ayağağıma sürekli kramp girmeye başlıyordu, mide bulantısı yaşamadım, ayın 30 unda kan testi yaptırdım yine negatif adet tarihim 10 unda,20sine kadar adet gecikmesi yaşarsam tekrar doktora gideceğim acaba hamilemiyim,geç döllenmemi yaşıyorum,benim gibi belirtiler gösteren varsa yazarsa sevinirim

kizlar benim dün adet olmam gerekiyordu.halada olmadim.ben adet olacagim zaman belim agrimazdi ama su an bel agrim var,sag kasimda agrim var ve gögüslerim 2 haftaya yakin süredir cok fena,el bile degdiremiyorum.bas agrisi var.cokta halsiz hissediyorum kendimi..ama tabi bunlar psikolojikte olabilir.kafam karisti yaa.test yapsammi diye düsünüyorum!bide benim adetim 1-2 gün erken gelirdi fakat gec kalmazdi .bu ne demek simdi ya...:S:S

arkadaşlar merhaba.adet günüme 5 gün varken bi kaç damla kan ve kahverengi akıntı geldi.iki gündürde ara ara kahve akıntı oluyor.adet olmama 2 gün var ama çok merak ediyorum sizce bunlar yerleşme belirtilerimidir.test yapsam çıkarmı yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşlar merhaba.adet günüme 5 gün varken bi kaç damla kan ve kahverengi akıntı geldi.iki gündürde ara ara kahve akıntı oluyor.adet olmama 2 gün var ama çok merak ediyorum sizce bunlar yerleşme belirtilerimidir.test yapsam çıkarmı yardımcı olursanız sevinirim

Anlattıkların yerleşme kanaması belirtisi gibi hadi hayırlısı olsun.... Ama eğer değilse mutlaka doktora git. İnşallah bebeğin gelmiştir. hiçbir şey ile uğraşmaya gerek kalmaz

Geri