Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

slm kizlar bebek cim sogani kaynatiyormusun yoksa cay gibib mi demliyorsun.? bide adettin geldikten sonra mi basliyorsun adetliyken mi?? bugun regl gunumun son gunu hade bakalim.gecen hamileligimde adetten 10 gun sonra kizim tutunmus bana gec dollenmeyle bu seferkini nasil yapsamki.. selametcim insallah yerlesme kanamasidir

slm kizlar bebek cim sogani kaynatiyormusun yoksa cay gibib mi demliyorsun.? bide adettin geldikten sonra mi basliyorsun adetliyken mi?? bugun regl gunumun son gunu hade bakalim.gecen hamileligimde adetten 10 gun sonra kizim tutunmus bana gec dollenmeyle bu seferkini nasil yapsamki.. selametcim insallah yerlesme kanamasidir
canım adetten 7 gün sonra başlıyorsun 15 gün kullanıyorsun 1 veya 2 klorsuz su bardaği suyu kaynatıp içne 1 orta boy soganı 4 e bolerek koyup 5 dk kaynatıyorsun ılıdıktan sonra yemeklerde önce içiyorsun sabah ve akşam

selamet canım ben soğan kürünü uyguladım bende hiç bi yan etkısı olmadı şükür aksıne faydası oldu..çünkü bende iltihap vardı akıntım falan cok oluodu bu soğan kürü rahmimi temizlemiş doktorlar bakıo mesala bana artık hep rahmin cok temiz diyorlar..benımde işte artık baska sorunlarım var..soğanı tabıkıde taze yesende olurda ama kürü uygulamak daha etkılı bence..ayrıca kilolı olanlar için bu soğan kürü zayıflamayada yardımcı oluoo..ama cevremde çoğu kişi bu soğan kürüyle gebe kaldı hele birinin 5 senedir olmuodu bunu içtikten sonra kaldı rahmını yurtlaıkları hep temızlemıs kür..zaten zararlı bi yiyecekte diil.. soğanı e bölüp 5 dk kaynatıon ılıyınca süzüp içiıon sabah ve aksam dene derim 5 gun uygulancak sadce..incir kürünü henüz denemedım ben faydasını duydum ama ahmet marankı süreklı bahsedıo mesala faydalı diee... bi zararı olcanı sanmıom sonucta bir meyve yanı..
ben 15 gn diye biliyordum 5 gunmu zaten bu ayda adetten sonra 5 gun duzenlı yaptım iltihap vardı ve gecti kurudum resmen o ayıda hiç akıntısız gecırdım

kızlar merhaba bende yeniyim burda sizlerden bilgi almak istiyorum. geçen ay 13 şubatta regl oldum ve 16snde bitti normalde 7 gün sürüyodu regl ama son 2 aydır 3-4 gün sürüyo bu ayda gecikti hala regl olmadım. geçen hafta ateşlendim midem bulandı 3 gün boyunca yattım ve şuan hala hafiften midem bulanıo gibi ağzım ekşiyo sürekli bu yüzdende yemeklere karşıda bi hassasiyetim oluştu yağlı şeyler özellikle görmek ve yemek istemiyorum.aşırı akıntım oluyo ve sık wc ye gidiyorum ara arada özellikle gece yattığım zaman sanki beynim sallanıyomuş gibi oluyo göğüslerimde ağrı var hafiften arada iğne sokulması gibi oluyo ara ara bacağımda ve kolumda sancı oluyo hiç olmazdı böle kasıklarım ve belimde ağrıyo.. 3 aydır bebiş istiyoruz bizde ama hep hüsrana uğruyoruz :( bu belirtilerde mi psikolojiktir acaba test yapmayada çekiniyorum artık her defasında hevesim kursağımda kalıo :((

Kizlar kusura bakmayin uzun zamandir girmeye vaktim olmadi. Simdi bak canim snein beliritlerin bana psikolojik gibi geldi. ama ebbek yapmaya basladiktan sonra adette duzensizlikler olabiliyor yani gecikme veya az yada cok surme gibi. bu kisiden kisiye hormonlarina gore degisiklik gosterir. fazla uzerine dusme bebegi denerken bebek yapiyormus gibi degilde oylesine birlikte oluyormussunuz gibi davran cunki kafaya taktikca olmaz bunu biliyorum. ama adet duzensizligi bebekten once olabilir bir kac defa daha deneyin ve yumurtlama gununu kacirmamaya ozen goster. sadece rahat ol kendini fazla dinle baktin ki olmuyor 2-3 ay ondan sonra dr'a gidersin canim.. insallah birazn once guzel haberini aliriz.

allah iiyilik wersin almirecim benimde yarın adet günüm ama olacam gib i bakalım hayırlısı önümüzdeki ayda eşimle ayrıyız napcam bilmiyom walla:(

Sagol aysecim. wallahi benim stresten 2 gun gecikti dun sonunda aksam vakti geldi de rahatladim ya.. insallah adet olmazsin ama olacagim gibi diyorsan kendi vucudunu biliyorsun sonucta o zaman olacan herhalde.. canim bu kadar takma kafana ya :s esinden uzun suremi ayrilacaksiniz? belki donunce denersiniz rahat rahat simdi isi aceleye getirerek stresten zaten olmuyo. belkide boyle hayirlisiysa boyle olacak canik benim takma kafana olur mu uzulme.. inan sen hamile oldugunda esinin yaninda olmasini cok isteyeceksin cok ihtiyacin olacak ozellikle manevi yonden ben bunlari yasadim cunki bende esimden ara ara 3- 4- 10 ay sure boyunca ayri kladim ama o sure icinde ebebgim zaten vardi ve benim icin cok yikici oldu bu donemler.. mecburiyetten ayrilmak zorunda kaldik inan cok zor esinin hep yaninda olman lazim.

malesef canım regl oldum ben yumurtlama döneminde beraber olmadım dediğim gibi bu ay benm için önemli değil eşime ve kendime dikkat edicem ona keçi boynuzu kürü kendimede hem o kürden hemde incir küründen yapıcam bakalım neler olucakk:dp8:allah hepimizin gönlüne göre versin nelisin sen almira ?

neyse canim bu ay yumurtlama dinemine getirmeye calis ama yumurtlama donemine kadar keciboynuzunu deneyin derim. esinde sende.. insallah guzel bebek haberleri aliriz hepinizden.. canim ben kayseriliyim canim ama hic yasamadim orada. simdi avustralyadayim ve bura vatandasiyim burada yasiyorum.

Geri