Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Slm bn yeniyim adetime 1 hafta var sabah kalktım bacagm ck kötü olmstu kramp grdi ve bugnde bel ve kasıklarım acayip derecede agryodu sizce hamilelik belirtisi kızlar ltfn cvap yazn :(
Söylediklerin hamilelik belirtisi evet ama bunları yaşaman için biraz erken ( yine de bir istisna olabilirsin ;) ) son bir hafta kaldı madem her sabah uyandığında yataktan çıkmadan ateşini ölç ve not et, eğer hamile değilsen regline 1-2 gün kala ateş düşüyor, düşmeyip sabit ilerliyorsa , kalmış olma "olasılığın" fazla demektir :) tabi bunlar kesin sonuç değil regli 3-5 gün geçip kan testi yaptırmak en makulü ;)

QUOTE="AhuTashkrn, post: 954942, member: 82147"]Söylediklerin hamilelik belirtisi evet ama bunları yaşaman için biraz erken ( yine de bir istisna olabilirsin ;) ) son bir hafta kaldı madem her sabah uyandığında yataktan çıkmadan ateşini ölç ve not et, eğer hamile değilsen regline 1-2 gün kala ateş düşüyor, düşmeyip sabit ilerliyorsa , kalmış olma "olasılığın" fazla demektir :) tabi bunlar kesin sonuç değil regli 3-5 gün geçip kan testi yaptırmak en makulü ;)[/QUOTE]
Sizce varmıdır ya cok istiyorum ama ya belim ve kasiklarn otrup uzandgm zman cok agrm oluyo

Gerçekten mi?? :( offff çok sıkıcı bu hayal kırıklığı....ne diyebilirim ki... 15 ay üst üste bu hayal kırıklığını yaşıyorum... Nasıl bir duygu olduğunu biliyorum.. Üzülme demekle geçmiyor.... Sadece üzüntüyü abartmamakta fayda var sabrını devreye sokmaya çabala...daha önce de dediğim gibi en büyük tesellin yaşın inşallah çok vaktin var.. Ama umarım ennnn kısa zamanda anne olma duygusunu yaşatır tanrım sana...ben 38 yaşındayım ve amh değerim çok düşük yani her geçen negatif ay geri sayım gibi... Çok az zamanım var, ya da kaldı mı bilmiyorum bile... O yüzden sabırlı olmayı dene birtanem... Ama içimden bir ses 2 aydan fazla beklemeyeceğini söylüyor ;)

Ay inşallah canım benim :/ insan gerçekten hayal kırıklığı yaşıyor ama buda iyidir ALLAHtan hayırlısını istedim hayırlısı da böyleymiş demekki oyüzden bu halimden şikayetçi değilim ALLAH hayırlı evlat hayırlı hamile olmamızı nasip eylesin inşallah

QUOTE="AhuTashkrn, post: 954942, member: 82147"]Söylediklerin hamilelik belirtisi evet ama bunları yaşaman için biraz erken ( yine de bir istisna olabilirsin ;) ) son bir hafta kaldı madem her sabah uyandığında yataktan çıkmadan ateşini ölç ve not et, eğer hamile değilsen regline 1-2 gün kala ateş düşüyor, düşmeyip sabit ilerliyorsa , kalmış olma "olasılığın" fazla demektir :) tabi bunlar kesin sonuç değil regli 3-5 gün geçip kan testi yaptırmak en makulü ;)
Sizce varmıdır ya cok istiyorum ama ya belim ve kasiklarn otrup uzandgm zman cok agrm oluyo[/QUOTE]

Bence en doğrusu regl gecikmelerini bekle ve o zaman en azından tam sonuç almış olursun gecikmeden sonra kan testi yaptırman da en doğru seçimlerinden ilki olsun herşey o zaman daha çabuk meydana çıkıyor ve o zamanda tam sonucu göre bilirsin inşallah hislerin seni yanıltmıyordur dualarımız seninle canım :)

Amin insallah cnm benim hepmizn hakknda hayırlısı olur insallah ama bugünde başm fena sekilde döndü iftardan önce ve sonra :(
Sizce varmıdır ya cok istiyorum ama ya belim ve kasiklarn otrup uzandgm zman cok agrm oluyo

Bence en doğrusu regl gecikmelerini bekle ve o zaman en azından tam sonuç almış olursun gecikmeden sonra kan testi yaptırman da en doğru seçimlerinden ilki olsun herşey o zaman daha çabuk meydana çıkıyor ve o zamanda tam sonucu göre bilirsin inşallah hislerin seni yanıltmıyordur dualarımız seninle canım :)[/QUOTE]
gGGm

Amin insallah cnm benim hepmizn hakknda hayırlısı olur insallah ama bugünde başm fena sekilde döndü iftardan önce ve sonra :(

Bence en doğrusu regl gecikmelerini bekle ve o zaman en azından tam sonuç almış olursun gecikmeden sonra kan testi yaptırman da en doğru seçimlerinden ilki olsun herşey o zaman daha çabuk meydana çıkıyor ve o zamanda tam sonucu göre bilirsin inşallah hislerin seni yanıltmıyordur dualarımız seninle canım :)
gGGm[/QUOTE]

Hemen hemen belirtiler ortada inşallah istediğin gibi olur ama diyorum ya test yapmadan net bir sonuca varamazsòn test yaptırdıktan sonra güzel haberlerini bekliyoruz canım gönlünce olsun herşey ;)

Slm kizlar. Ya sadece yumurtlama gununde mi çocuk olurr yani her ay tek bi gun mu var hamile kalabilmemiz icin.

Yumurtlama olmadan bir veya iki gun oncesi spermler canli kalabiliyo yumurtlama oldugu gunu illa yakalamaya calismaya gerek yok ve kesinlikle rahat ol stres yapmayn

Geri