Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Dilara ben denedim bugun ip gibi şeyler cikti uzun uzun hamilelik bu yoksa tortularda cikti. Sendede aynimiydi
canım benim adet 4 gün geçtikten sonra yapmıştım önce hiç yapmadim iste minik minik ip gibi birşeyler vardı sanki makasla parça parça kesmişler gibi ve minik minik tortular vardı belkiadet geçtikten sonra oluyordur. Ama bunun kesinlikle doğru bana bunun açıklamasını yaptı doktor ama ben o gün heyecandan aklımda kalmadı tam ne söylediği

Arklar. Bütün bu testleri birakin ve gununuzun gelmesini bekleyin ben dun gördüm kirmiziyi..
İnsan bi umut iste bu umut neler yaptirio insana ya ilerde inş cocuklarimiz olur burada denediklerimize güler geceriz.

Valla bende yok o ipler hamile degilimde :))

Demir eksikliğine bagli anemisi olan varmi kizlar.
Deli olucam hem demir eksikliği kansizlik hem tiroit ohg maşallah bana. Uyku modunda geziomm ;)) üstelik demir hapi kullanamiorum iğneleri yiyip yiyip oturuorumm. Benim gibi demir ilaci kan ilacindan zehirlenen varmi benim bünye kaledirmio ve bi yandan dusuo demirimm

ya kızlar bu ay iki defa denedik ve bn kesin bu ay yok diom hatta biran önce adet olsam da su hormon testlerimi de yaptırsam diye bekliyorum . ama buğün kolumu bile havaya kaldıramıyorum cünkü gögüslerim agrıyo. ama baska bi belirti yok daha adetime da 12 gun var .kafam karıştı ice yaaaaa:hede:

ya kızlar bu ay 2 defa birlikte olduk ve ben bebek beklemiyorum. ama bugun kollarımı bıle kaldıramadım gögüslerim cok agrıdı. adetime 12 gün var bebek olabilir mi sizce baska hiç belirti yok . kafamkarıştı

Geri