Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kzlar merhaba 2kere yazdm ama yaynlanmadı nye bılmıyorm yanls bsey yazmadgmdanda emınım yanı nyse soruma geleym :)daha oncede yazdm adetim bittkten 10 gun sonra kask agrm basladi adetime 11 gun kaldi ve halada adet olacakmsm gbi kasklarm agryo brde devamli afedersnz sumuk gbi bi aknti hergun gelyor ve cok gaz ckartyrm :Dnrmalde 2 3 gunde bi ckarken smdi gunde 2defa buyuk abdeste ckyrm aranzda boyle sorun yasayan varmi 5aylk evlym pek bi bilgmde yk sabah klaktgmda mgde agrsiyla kalktm kahvalti yapnca gecti cevabnz icin smdidn tskkrler
hosgeldin aramiza valla psikolojik veya baska rahatsizlikdanda olabilir hamis de olabilirsin beklemek.ve gormek gerek:) bende ne agrilar bulantilar gazlar wc cikma oluyor ama teste tik olmuyor:D belki hamilesin ki insallah oledirsinnnn..

hosgeldin aramiza valla psikolojik veya baska rahatsizlikdanda olabilir hamis de olabilirsin beklemek.ve gormek gerek:) bende ne agrilar bulantilar gazlar wc cikma oluyor ama teste tik olmuyor:D belki hamilesin ki insallah oledirsinnnn..
ınsallah canm :) ilk 3 ay korundm 2aydr korunmuyorz gecen ay cok umutluydm 5gun gecmsti ama olmaynca uzulmstm bu ayda hc umudum yok nye bilmyrm yokmus gbi hisseyrm cok kafamada takmyrm aslnda ama bu agrlar aknti kafami karstryr hayrlsi bkalm insallah toplu hamile haberleri verrz :D

Ev aldik 12. Ayda tasinma durumumuz olcak olursa o arada kafama takmam belki olur. Ben simdi istiyorum.cunki aralik ocak subartta hamilr kalmak.istemiyom cunki ailede herkez o zamanlar hamile kaldi. Dogum gunleri ust uste oluyo:))
Canim kusura bakma ama Allahin isine karisamazsin dilinin gazabina ugrama sonra.Allah ne zaman isterse ozaman verir buna biz karisamayiz ki

Canim kusura bakma ama Allahin isine karisamazsin dilinin gazabina ugrama sonra.Allah ne zaman isterse ozaman verir buna biz karisamayiz ki

Ben galiba allah in gazabina ugradim :-(
Nisanliydim, eve akrabalar gelmisti, laf arasinda insaallah dugunden sonra hemen hamile kalirsin diye dua ettiler. Bende ilk aylar bebek dusunmuyordum, o anda agzimdan allah korusun diye cikiverdi ama aninda da soyledigime pisman olmustum. O ani hiç unutmuyorum, simdilerde ise hep aklima geliyor. Acaba allah in gucune mi gitti de Simdi nasip etmiyor ? Diye dusunuyorum hep :-(

O
Nisanliydim, eve akrabalar gelmisti, laf arasinda insaallah dugunden sonra hemen hamile kalirsin diye dua ettiler. Bende ilk aylar bebek dusunmuyordum, o anda agzimdan allah korusun diye cikiverdi ama aninda da soyledigime pisman olmustum. O ani hiç unutmuyorum, simdilerde ise hep aklima geliyor. Acaba allah in gucune mi gitti de Simdi nasip etmiyor ? Diye dusunuyorum hep :-(
olabilir canim bende ilk uc sene dusunmuyorum diyodum nitekim hala olmadi.

hayir boyle dusunme.. belki biz hata yapiyoz ama bunu unutma bizim.hatalarimiz gunahimiz nekadar cok olursa olsun Rabbimizin rahmeti ondan daha cok.. bu bot sinav dusun sabrettiginde mukafati gelcek.. oyuzden senin dilinin gazabi degil bir hayir oldugu icin bekletiyo rabbimm.. uzulm3 boyle

Geri