Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ıyı aksamlar arkadaslar cok uzun zamandır bebek beklıyorum bu ay sgan suyu ıctı cok duzenlı olmamkla 10 gun adetı gectı ıdrar testım sılık cıktı saglık ocagındada sılık cıktı dr hemsıre gebelık war dedı yarın kan testım war sızce hamıleıyımmm

Kizlar uzucu haber adet oldum sabahi bile bekleyemedi.. dahada hicbir belirti felan demem!. Bunca belirtiden sonra adetse attik butun belirtiler adet gozumde.
Çok üzüldüm umutların yıkılması insanı mahvediyor, kafama takmıyin diyorsun ama olmuyor işte. Umarım en kısa sürede umduğumuzu buluruz arkadaşım. Benim dr daha üç gün olmasına rağmen boşluğum aşırı ağrıyor otururken sanki birşeyler batıyor sanırım bu progestan vs ilaçlar bayağı arttırıyor adet belirtilerini normalde bi gün önce filan olur bende ya da sabahına. Erken mi olacağım acaba bilemedim

Insalla
Çok üzüldüm umutların yıkılması insanı mahvediyor, kafama takmıyin diyorsun ama olmuyor işte. Umarım en kısa sürede umduğumuzu buluruz arkadaşım. Benim dr daha üç gün olmasına rağmen boşluğum aşırı ağrıyor otururken sanki birşeyler batıyor sanırım bu progestan vs ilaçlar bayağı arttırıyor adet belirtilerini normalde bi gün önce filan olur bende ya da sabahına. Erken mi olacağım acaba bilemedim
Insallah durmak yok yola devam.. sagol destegin icin canim
Agrilarina gelince o batmalarin alasini yasadim sonuc adet.. belki sen hamilesin bilmiyorum.. Allahimdan umit kesilmez umud yikilmasi kotu ama umud kesmek daha kotu oyuzden iyi dusun stres yapma hayatim

Geri