Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

canm bn bu gun aglamaktan gozlerm mahvoldu kendime yazik ediyorum hc degmeyrcrk bi kadin icin
Canim sen hamilesin nasil boyle bu hale getiriyosun kendini.. umursama mesafe koy..
Bak kim olursa olsun eger birisi seni aglatiyosa veya kiriyosa sen musade ettigin icindir.
Oyuzden ona o yuzu artik verme.. bilirim bu tarz insanlari soylemesinin bi anlami olmaz.ama.illa soylrrki lafla uzmek aglatmak icin.
Sen boyle yaparsan ben hic gelmiyom de.
Gitme ben olsam varya okadar laf sokcaj aglicam.gitmem korkarim evde yine gitmem..
Esinle bjnu konus. Bak bebek icin caba sarfediyoz Rabbim verdi uzuntyden kaybedersin canim Allah korusun..
Oyle kotu davranma 0 gibi dusun etkisiz eleman duymuyorun gormuyorum tinlamiyorum.. kotu davranincada gunaha giriyon uzak durcan

canm esimde annesi icin bana dyo git konus elini op falan dye ama bn hayatta gtmem kocasi ceza evinde o yuzden psikolojisi bozuk dyo bu beni hc alakadar etmezki ben cocugumu sokakta bulmadm onun yuzunden allah korusun bebegmi kaybedersem uzuntuden mahvederm o kadini
Canım çok üzme kendini ya bence de gitme bu kadar stres sana da bebege de zararlı yazık ya cami kapıyı kitle perdeleri kapat uyu eşinin çalışma şartı çok saçma ya bi ay gece bi ay gündüz bi hafta gece bi hafta gündüz olsa iyi olurdu senin için de

canm esimde annesi icin bana dyo git konus elini op falan dye ama bn hayatta gtmem kocasi ceza evinde o yuzden psikolojisi bozuk dyo bu beni hc alakadar etmezki ben cocugumu sokakta bulmadm onun yuzunden allah korusun bebegmi kaybedersem uzuntuden mahvederm o kadini
Haklisin canim ama bunu unutna sej soylemedikce hosuna gitneyen seyi o seni anlamaz konusur ya soyle yada mesafe koy anlamasinj sagla.. esinede soyle onu anliyom ama oda beni anlasin boyle davranirsa onu uzak gorurum kendime die canim

Geri