Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Benimde vijdanım çok kotu oldu napicami bilemiyorum 10 yilin son 2 yili birakma cabalariyla dolu:(( nefret ediyorum kendimden büyük abdestimle kan geldi normalmi bu?
Canim zorlama olduysa, ani kabizlk olduysa normal. Ama sigarayi birakmak için iradeli olman gerekiyor. Kararli olmak lazım canim yoksa hiç birakamazsin

selamun aleykum kzlar naslsnz? Takp ettm szı ama yazamadm ılac kullanyrm benı braz kotu yaptı oyuzden aranzda progestan hap ve mıxovul fıtıl kullanan varmı dktr bana progestanı adet duzenleyıcı olark verdı ama eczacı hıc bır alakası yok dusuk onleycı ve hamle kalmayı kolaylastryo dedı nette okuyorm dusk ıcın kullananda var adet duzenleycı olark kullananda var hangsne ınanmalym szce bı fıkrnz var mı ?

selamun aleykum kzlar naslsnz? Takp ettm szı ama yazamadm ılac kullanyrm benı braz kotu yaptı oyuzden aranzda progestan hap ve mıxovul fıtıl kullanan varmı dktr bana progestanı adet duzenleyıcı olark verdı ama eczacı hıc bır alakası yok dusuk onleycı ve hamle kalmayı kolaylastryo dedı nette okuyorm dusk ıcın kullananda var adet duzenleycı olark kullananda var hangsne ınanmalym szce bı fıkrnz var mı ?

Bana iğnesi düşük için yapıldı

Geri