Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Bende sen gibi düşündüm ikiside güzel bebek kotu haber değil tam aksine inş ikizler:)))
Ayy bilmiyorum icime kurt dustu babamjn en buyuk istegiydi hep dua ederdi, bizim ailede ikiz yok ama gecen kaynanam soyledi esimin halasinin ikizleri var yani esimin sulalesinde ikiz varmis. Psikolojikmifir icimede ole doguyo.. Sabirla cumayi bekliyom Rabbim yeterki versinde saglikli olsunda varsin ikiz olsub tek olsun yeterki saglikli olsun.amin
Suaralar hisselerjm tutmuyo bakalim cuma gunu ne duycam

Canim annenin dedigi dogru olabilir ama senin dediginde dogru olabilir. Ruyalar neye yorarsak o olur. Hadisi serif de efendimiz buyurmus ki ameller niyetlere goredir. Neyi neye yorarsak o olur. Hayra yor hayir olur insaallah.
Insallah canim hayra yoruyorum cok heyecanliyom bir kalbini duysamm hayirlisiyla insallah.. dua edin bana gunler azaldikca heyecanim artiyor.. allahim inslalah hepimizin yuxunu guldurur. Amin

Ohooo daha yeni temizlendim canim, bu donem bitecek de adet olucam da klomen kullanicam da sonra asilama olucam daha tam bir Ay var... Bekle babam bekle... Günler su gibi akiyo gidiyor..
Sorna direk tup bebege gecebilseydin iyi olurdu.. ama olsun bundada vardir bir hayir belki bunda tutar Rabbim versinde hayirlisiyla insalah sej moralini yuksek tut.. hep olucak bukez tutacak de.. az onceki mesajinda dedinya neye inanirsan olur diye.. ben hamile oldugum ay ovulasyon doneminde tuttuda tuutttuu diye sarki soyluyodum:D esim bana guluyodu ama bak ben kazandim o hesap inan canim.benimmm

Hade hayirlisi insaallah.... Içimden bi ses erkek diyo ama hayirlisi olsun insaallah canim
Icimizdeki sesler ayni elfidam:))
Cogunluk erkek diyor zaten.. mide bulantilarim felanda olmadi hic dogru durust onuda erkege ypruyolar.. allahimm b3m kalbini duyayimda.saglikli olsubda varsin kix olsun erkek olsun ben ikisinede hasretim

Geri