Erken gebelik testi yaptıran kadınlar burada mı ?

Ayşegül27

Yeni Üye
Üye
Erken gebelik testi yaptıran kadınlar burada mı ?

Erken gebelik testi yaptıran melek kadınlar kulübü üyeleri

Merhaba hanımlar bundan dün hem erken gebelik testi yaptım hem normal gebelik hiç birşey çıkmadı bugün tekrar test aldm ucuz testlerden onda çıktı 5 dakika içinde bu neden oluyor ayıptır söylemesi eşimle birlikte oldum ondan dolayı mı acaba

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba hanımlar bundan dün hem erken gebelik testi yptm hem normal gebelik hiç birşey çıkmadı bugün tekrar test aldm ucuz testlerden onda çıktı 5 dakka içinde bu neden oluyor ayptr söylemesi eşimle birlikte oldum ondan dolayı mı acaba
Merhabalar testiniz iki çizgi de çift çizgi gördünüz mü eğer gördüyseniz hamilesiniz demektir. Dün gebelik testinde çıkmayip bugün iki çizgi görmeniz geç döllenme ya da gebelik hormonunun idrara geç karışmasidir. Yine de siz kan testi yaptırın bence kesin sonuç için.

Merhabalar testiniz iki çizgi de çift çizgi gördünüz mü eğer gördüyseniz hamilesiniz demektir. Dün gebelik testinde çıkmayip bugün iki çizgi görmeniz geç döllenme ya da gebelik hormonunun idrara geç karışmasidir. Yine de siz kan testi yaptırın bence kesin sonuç için.
Cnm dun erken gebelik testi yaptm çıkmadı ama hiç bir şekilde böyle yine yptm o testleri ypamadan önce pozitif çıktı negatif ckti tekrar bugün yptm pozitif

Cnm dun erken gebelik testi yaptm çıkmadı ama hiç bir şekilde böyle yine yptm o testleri ypamadan önce pozitif çıktı negatif ckti tekrar bugün yptm pozitif
Dediğim gibi geç döllenme ya da gebelik hormonunun idrara daha geç karışmasından kaynaklı olabilir bir ihtimal de tabii gebelik testinin bozuk olması. Siz bence gidip bir kan testi yaptırın daha kesin çözüm.

Hayatım yukarıdaki gibi evde gebelik testini doğru yaptı isen testler normal olarak yanılmazlar. Maksimum 10 dakika içinde aldığın sonuç kesinlikle doğrudur. Bi yap eğer gene pozitif alır isen lütfen beta hcg testi yaptırt yüzde yüz ne ise sonuç bu testle alırsın hayatım. Oradaki değerlerde eğer hamilelik çıkarsa kaç haftalık hamile olduğunuda sana söyleyebiliriz değerleri yazar isen ya da aşağıdaki konumuza bak tatlım.

Günume altı gün var ins beklerm belki olmz boşa umutlncm

Hayatım yukarıdaki gibi evde gebelik testini doğru yaptı isen testler normal olarak yanılmazlar. Maksimum 10 dakika içinde aldığın sonuç kesinlikle doğrudur. Bi yap eğer gene pozitif alır isen lütfen beta hcg testi yaptırt yüzde yüz ne ise sonuç bu testle alırsın hayatım. Oradaki değerlerde eğer hamilelik çıkarsa kaç haftalık hamile olduğunuda sana söyleyebiliriz değerleri yazar isen ya da aşağıdaki konumuza bak tatlım.

Ya evet 10 dakka içinde ckti ama tekrarlıyorum yok işte buna üzülüyorum günümede var daha 5 gün var kan versem negatif ckck bu beni daha çok uzecek

Tekrar merhabalar hayatım sana doğru konuların linkini atmıştım eğer gebelik testini doğru şekilde yaptıysam ve 10 dakika içerisinde bu sonuca ulaştıysan hamile olabilirsin lütfen kan testi yaptır

Geri