Etiketler:
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    48

Erkin Koray - Senden Başk

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

nan ki . . . senden başka (x2)
    hiç
    kimse yok içimde (x3)
    yüzüne bakmasamda ,
    başımı çevirsemde ,
    seni her gördüğümde (x2)
    inan ki . . .
    senden başka (x2)
    hiç
    kimse yok içimde (x3)
    ne kadar kırgın olsam
    dargın olsamda bile
    inan ki . . .
    senden başka (x2)
    hiç kimse yok içimde (x5)

Erkin Koray - Senden Başk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkin Koray - Karlı Dağlar

Erkin Koray - Karlı Dağlar

Karlı dağlar geçit vermez Garip gönlüm ağlar gülmez Nazlı yarim gitti gelmez Tanrım niçin aldın o gül yüzlümü Garip gönlüm kanlar ağlar Gözlerimden yaşlar akar O güzelim lüle saçlar Kalem kaşlar bal dudaklar Geeel bana yarim Tanrım al beni beni de Karlı dağlar yol ver bana Söyle gidem hangi yana Elden birşey gelmiyor Tanrım kavuştur beni ona
  2. Erkin Koray - Gönül Salıncağı

Erkin Koray - Gönül Salıncağı

Yanağım yanağında, dudağım dudağında Salla beni sevgilim gönül salıncağında Başım dönsün,herşey dönsün salla beni Dünyam dönsün gönül salıncağında Aşkında varsa payım söyle neler yapayım Sallasana doyayım gönül salıncağında Başım dönsün,herşey dönsün salla beni Dünyam dönsün gönül salıncağında Gözlerimi kapayım derdimi unutayım Salla beni uçayım gönül salıncağında Başım dönsün,herşey dönsün...
  3. Erkin Koray - Devlerin Nefesi

Erkin Koray - Devlerin Nefesi

Çın çın Çınlıyor kafamda Kurbağaların sesi Yok! Kurbağaların değil, Bu devlerin nefesi Çın çın Çınlıyor kafamda Kurbağaların sesi Doğmuyor içime ötesi Şiir Devlerin işi Benim gibi bir cüce kişi Yeltenmesin sakın Devlerle boy ölçüşmeye Ne o? Nedir o? Birden bire karşımda beliren... Arka ayakları üstünde duran Garip yaratık? Nasıl da bakıyor Toparlak gözleriyle Hiç...
  4. Erkin Koray - Aşka İnanmıyorum

Erkin Koray - Aşka İnanmıyorum

yıllarca sevdim,askınla yandım[x2] artık ben aska ,,inanmıorm[x2] sevdim seveli cok acı cektm terk ederse etsn aldrmıorm[x2] onun icin carpan kalbim tutulsa yanarsa yansın ben yanmıorm yıllarca sevdim askınla yandım artk ben aska inanmıorm[x2] seviyorum dedin yalan söledinseni seven kalbim biraneyledi aldtp bni kıybet bilmedn artık sözlerine inanmıorm yıllarca sevdm askınla yandım artık ben...
  5. Erkin Koray - Arap Saçı

Erkin Koray - Arap Saçı

bir derdim var dinleyin ey gökteki yıldızlar beni benden çalarak kaybolup gitti yıllar aşk aşk aşk yüzünden ızdıraba kul oldum ömrüm böyle tükendi ne kadar zalim yıllar gönlüm söz dinlemiyor sevdiğimi ver diyor kim görse şu halimi bir daha sevme diyor of aşk yüzünden arap saçına döndüm çöz beni arap saçı çivi çiviyi söker budur bunun ilacı sen gittin saçlarıma erimez karlar yağdı...

Sayfayı Paylaş