Ersağ tüy azaltıcı losyon yorum

P

Pelinxzzc

Forum Okuru
Ersağ tüy azaltıcı losyon yorum
Ersağ tüy azaltıcı losyon yorum kullananların yorumları

Merhaba

Bir arkadaşım Ersağ ürünlerini ısrarla tavsiye ediyor Ersağ ürünlerini kullananlar varsa yorumlara yazabilir mi . özellikle Ersağ'ın tüy dökücü kremini almak istiyorum , Ersağ'ın tüy dökücü kremini kullananlar tavsiye eder mi , alsam mı acaba diyorum . Ersağ tüy dökücü kremi kullananlar yorumlara yazabilir mi teşekkürler

Merhaba Pelin

Ersağ'ın ürünlerinin en önemli özelliği kimyasal olmaması tamamen doğal ve bitkisel . Ersağ'ın bir çok ürünü var kişisel bakım hijyen ürünlerinin yanı sıra temizlik malzemeleri de çok kullanıp tercih edilen ürünleri arasında. Ayrıca Ersağ'ın ek gıda takviyeleri ve vitaminleri filan var. ben Ek gıda ve temizlik malzemelerini kullandım halen kullanıyorum tavsiye ederim çok kaliteli ve kimyasal değil. Özellikle banyo wc temizleyicisi var ki neredeyse her yerde kullanıyorum kimyasal olmadığı için çok iyi bir dezenfektan insanlar kimyasal olmadığı için ağızlarını bile çalkalıyor dezenfekte ediyor çok iyi bir mikrop öldürücü. Tüy dökme kremini kullanmadım ama diğer ürünlerini kullandığım için hiç birinde bir memnuniyetsizlik yaşamadım tüy dökücü kremi de iyidir diye düşünüyorum. Ersağ ı genel olarak bütün ürünlerini tavsiye ederim güvenle kullanbilirsin.

Geri