Ertesi gün hapı, 11 gün sonra kahverengi 3-5 gün süren lekelenme / kanama.

Cok sag olun size de hayirli geceler , sonucu paylasicam insallah ama pazar günü türkiyeye ucuyorum bu hafta randevusuz hiç bir doktor muayene etmiyor iki hafta sonraya kaldi muayenem..

Gözünü seveyim Türkiyem desenize :D:D burada paranız cebinizde ise istediğiniz doktoru seçip muayene olabiliyorsunuz. :D:D

Burada anca önce acile gidicen sonra istediğin gibi doktora gidebiliyosun ama acili de meşgul ettirmiyolar ne avayip bizlik bişey yok seyip gönderirler :D türkiyem gibisi yok

Merhabalaarr şimdi şöyle bir şey olduu dün adet oluyorum sandım başta kahverengi lekelenme oldu sonra kanamam olduu amaa bi var bi yok anlamadım yani. ilişkiden 24 gün geçtii bu yerleşme kanaması falan olabilir mi yani bence olmaz gibi bilgim yokk bilen var mii ?

Merhaba, ben gebe olduğunuzu düşünmüyorum.Sık sık ertesi gün hapı kullanmışsınız bu hem döngünüzü hemde mens miktarını etkileyebilir. Ama daha önce belirttiğimiz gibi tedbirli olmakta fayda var .Durumunuzun netlik kazanması açısın dan test yapmanız gerekiyor.( Üstüne görme kanaması bir kaç damladan ibarettir mens gibi yoğun olmaz.)

Bugün test yaptim yine negatif demek gecenki lekelenme seklinde kanamam reglimdi bayanlar artik bu sonuca güvenip defteri kapatiyorum..

Ya yine de kafam karisik. Bazi kisilerde 3-5 negatif sonuca ragmen doktorda hamile cikmislae hem de 8 haftalik falan bu mümkün mü ya.. biz de ice bosalma da olmamisti

Mens gecikmesi olmadan önce test yapılmışsa bahsettiğiniz durum söz konusu olabilir. + Geç döllenme olduğu zaman da testte geç çıkabilir. Yalnız 8 haftalık gibi bir gebeliğin testte çıkmaması mümkün değil. Kadınlar her zamanki gibi abartmayı seviyor..

Benim sorunum malesef iki aydir mens olmamam. Ertesi gün hapinini bi aldim dengem sasti. Ne zaman mens oldum olucam gecikti mi gelicek mi bunlari bilmedigim icin hapi aldiktan sonra iki kere test ettim baya süre sonra ama sonuclar negatif. Sonra 21.06 yasadigim iliskiden 21 gün sonra falan test ettim ve 36 gün sonrasi yine negatif. Adetim gecen hafta olan kahverengi lekelenme ise diyecegim ki toparlanmam sürüyor.. onun da ne oldugunu anlamadim ya hayirslisi...

Geri