Ertesi gün hapı alıp regl oldum hamilemiyim hanımlar

User768788988

Yeni Üye
Üye
Ertesi gün hapı alıp regl oldum hamilemiyim hanımlar
Erkek arkadasımla 14 ocakta sürtünme yolu ile ilişkimiz oldu vajen dudağına deymesinden şüpheleniyoruz zevk suyunun akşama doğru bir sonraki gün sabah 9 gibi ertesi günü hapı ella aldım reglim 5 gün gecikmişti zaten pazar günü habı alıp pazartesi regl oldum stresten gecikmeler oluyordu ilk ilişkiye girmem zaten neyse şuan başka bir şehirdeyim ve psikolojik olarak karnım şiş gibi hissediyorum aşırı korkuyorum böyle bi şeyin olamaması gerekiyor hani çok zor durumdayım cidden bir tane regl uygulamam vardı 3. Gün gecikme diyor bir tane daha indirdim oda son regl olduğum tarihi istedi ona göre hesaplama yaptı sanırım 14 şubat diyor kafam çok karışık
Geçenlerde erken gebelik testi aldım sonuç negatif çıktı
Göğüs ağrım var ve bel ağrım olayı yaşayalı 3 4 hafta olucak sanırım nolur yardım edin

7 gün oldu bugün regl olmadım stresten karın ağrıları giriyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar, hayatım geçende buna benzer bir soruyu sen sormuştun heralde halen kafanda soru işaretleri var anlaşılan.

REGL OLAN BİR KADIN HAMİLE OLMAZ

Sen zaten regl olmuşsun neyi kafana takıyorsun anlamış değilim. Neden halen adet olmadım diyorsun da hayatım bu kadar strese regl nasıl olsun allaşkına. Gebelik testin negatif adette olmuşsun bu yaşadığın ağrı karındaki şişlik stres durumu hep regl den oluyor hamilelik yok.

Selamlar, hayatım geçende buna benzer bir soruyu sen sormuştun heralde halen kafanda soru işaretleri var anlaşılan.

REGL OLAN BİR KADIN HAMİLE OLMAZ

Sen zaten regl olmuşsun neyi kafana takıyorsun anlamış değilim. Neden halen adet olmadım diyorsun da hayatım bu kadar strese regl nasıl olsun allaşkına. Gebelik testin negatif adette olmuşsun bu yaşadığın ağrı karındaki şişlik stres durumu hep regl den oluyor hamilelik yok.
Stresten değil mi abla normalde benim 4 5 gün gecikirdi en fazla 7 gün olmayınca tekrar sordum

Hayatım tamam da boşuna stres yapıyorsun adet olacaksın görürsün. Yani test yapmışsın testin negatif ilişkin de öyle ilişki değil. Sadece bekleyeceksin. Sana papatya çayı içmeni öneriyorum hayatım günde üç su bardağı kadar az da içine şeker kaşığı kadar bal koy. Hamile değilsin. Net.

Hayatım tamam da boşuna stres yapıyorsun adet olacaksın görürsün. Yani test yapmışsın testin negatif ilişkin de öyle ilişki değil. Sadece bekleyeceksin. Sana papatya çayı içmeni öneriyorum hayatım günde üç su bardağı kadar az da içine şeker kaşığı kadar bal koy. Hamile değilsin. Net.
Erken gebelik testi ydi diye kafamda soru işaretleri kaldı normal de yapacağım zaten ama erken gebelik testi bile olsa ne geçersiz nede pozitif oldu negatif çıktı

Erken gebelik testi ydi diye kafamda soru işaretleri kaldı normal de yapacağım zaten ama erken gebelik testi bile olsa ne geçersiz nede pozitif oldu negatif çıktı
İlk başta ben damlattım biraz bekledim olmadı yanlış damlatmışım sanırım için açtım beyaz bir yer çıkıyor orasını idrara batırdım kaba koymuştum hani yanlış bir şey oldu da mı çıktı diye şüphem abla yanlış yapsam çıkmazdı herhalde

Hayatım hiç bu kadar kendini yormana gerek yok. Aşağıdaki konuyu incele aynen böyle bi kez daha yap göreceksin ki hamile değilsin. 15 dakikadan fazla bekleme. Daha sonra bi kaç saat geçer ikinci çizgi çıkar bu senin hamile olduğunu göstermez ona göre.

Hayatım hiç bu kadar kendini yormana gerek yok. Aşağıdaki konuyu incele aynen böyle bi kez daha yap göreceksin ki hamile değilsin. 15 dakikadan fazla bekleme. Daha sonra bi kaç saat geçer ikinci çizgi çıkar bu senin hamile olduğunu göstermez ona göre.

t
Teşekkürler ablacım bakıcam hemen baya bir bekledimde aslında tek çizgiydi baya ilk defa yaptığım için öyle oldu beni strese sokan şey şu aslında göğüs ağrım var bununda ilaçtan olduğunu söylüyorsunuz söylüyor herkes öyle aşırı bir ağrı değil birde ne kadar stres yaparsam yapayım 4 yada5 gün gecikirdi stresten galiba yine sıcak basmalarım felan oldu ella en ağır ilaçmış ondan değil mi ablam ilaç adeti 7 gün geçiktitir diye okuyunca korku bastı

Hayatım on günde gecikir. Ella kullandığında adet döngün yüzde yüz değişir. Gecikmenin sebebi bu hayatım. Hamile değilsin yarın yap testini sana verdiğimiz konudaki gibi göreceksin hamile olmadığını ama artık biraz daha dikkatli ol. Bu kadar basit kalınmasa da risk her zaman var. Az dikkatli ol korun tatlım.

Geri