Ertesi gun hapi hakkinda

alessiahom

Yeni Üye
Üye
Ertesi gun hapi hakkinda
merhaba ben 18 yasinda bir kizim erkek arkadasimla surtunme yoluyla iliski yasadik fakat o yanlislikla vajinamin ustune bosaldi ve bi sure fark etmedik devam ettik. Bes saat sonra vikela adli bir ertesi gun hapi kullandim, bu olay adetimin bitmesinden 2 gun sonra olmustu adetimse bes gun surmustu. Benim icin normal veya alisilmis bir durum olmadigi icin cok korkuyorum ve bilen varsa yardim almak istiyorum. Hapi alali 1 hafta olduve bugun kanamam geldi normal regl gibi geliyor ve agrim da var. normal regl gunumeyse 10 gun vardi ama bu haptan dolayi olusan normal bir durum mudur merak ediyorum. Lutfen gore. Birileri yardim etsin, cok tesekkur ediyorum simdiden.

Merhaba, istenmeyen gebelikler için etkili bir korunma yönteminin tercih edilmesini her zman öneriyoruz. Ertesi gün hapları % 100 gebelikten korumaz. Güvenirliği %85-90 dır. Bu bilgiler den sonra sorunuza yanıt verelim. Kullanılan ilaç sonrası beklenen kanama gerçekleşmiş gebelik söz konusu olmaz.

Merhaba, istenmeyen gebelikler için etkili bir korunma yönteminin tercih edilmesini her zman öneriyoruz. Ertesi gün hapları % 100 gebelikten korumaz. Güvenirliği %85-90 dır. Bu bilgiler den sonra sorunuza yanıt verelim. Kullanılan ilaç sonrası beklenen kanama gerçekleşmiş gebelik söz konusu olmaz.
Cok tesekkurler, peki bu kanamami mi regl tarihim olarak kabul edip bir sonraki reglimi hesaplamaliyim yoksa bu sadece ara bir kanama miydi? Sadece 2 gun surdu ve bitti cunku. Ama hala yumurtaliklarimda agri oluyor ara ara. Tekrar tesekkurler.

Geri