Ertesi gün hapı kullandım Acaba gebelik olabilir mi

• Konbuyu başlatan Burcu03
  • Başlangıç tarihi
B

Burcu03

Forum Okuru
Ertesi gün hapı kullandım Acaba gebelik olabilir mi
Ertesi gün hapı kullandım Acaba gebelik olabilir mi ertesi gün hapı kullanıp hamile kalan kadınlar var mı ?

@SadmiN @Likapam ablalarim merhaba sizlere kafama takılan bir konumu sormak istiyorum adetimin son günü altımda iç çamaşırim pedim ve ince bi tayt pantolonum varken sürtünmeli bir ilişki yaşadım erkek arkadaşım ise tamamen ciplakti büyük ihtimalle zevk suyu surtunurken genital bölge me değdi ama boşalma başka bir yere oldu asla genital bölge me değil bende aklıma takilmasin diye bu ilişkiden iki üç saat sonra Ella ertesi gün hapı alıp kullandım yaşadığım bu durumda gebe kalma olasılığım ne kadar lütfen bana bir akıl verin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım sürekli aynı soruyu soruyorsun farkında mısın bilemiyorum. Ama biz yazmadan usandık son kez yazalım bu tür bir soruyu başkada cevaplandırmayacağımızı ifade etmek isteriz.
Pedin inceydi pantolonun da üzerindeydi buraya kadar tamam. Sürtündü sana tamamen çıplaktı sende pantolon ped iç çamaşırı vardı ve diyelim ki pantolonunun üstüne boşaldı bırak artık sürtünmeyi. Hamile kalamazsın böyle bir durumda hamile kalamazsın sen bir de bonus yapmışsın ertesi gün hapı kullanmışsın.

BU İLİŞKİDEN HAMİLE KALMA ŞANSIN YOK SIFIR BİLE DEĞİL HAMİLE KALAMAZSIN ! nokta.

Hayatım sürekli aynı soruyu soruyorsun farkında mısın bilemiyorum. Ama biz yazmadan usandık son kez yazalım bu tür bir soruyu başkada cevaplandırmayacağımızı ifade etmek isteriz.
Pedin inceydi pantolonun da üzerindeydi buraya kadar tamam. Sürtündü sana tamamen çıplaktı sende pantolon ped iç çamaşırı vardı ve diyelim ki pantolonunun üstüne boşaldı bırak artık sürtünmeyi. Hamile kalamazsın böyle bir durumda hamile kalamazsın sen bir de bonus yapmışsın ertesi gün hapı kullanmışsın.

BU İLİŞKİDEN HAMİLE KALMA ŞANSIN YOK SIFIR BİLE DEĞİL HAMİLE KALAMAZSIN ! nokta.
@SadmiN abla surekli dediğin kaç kere sordum ki bu kadar kızdin onu anlamadım

Geri