Ertesi gun hapi ve adet?

biktimartik

Yeni Üye
Üye
Ertesi gun hapi ve adet?
Adet günlerim ayin 11inde. 1kasimda partnerim bir kere icime bosaldi. 24saat sonra ertes72 kullandim. Stres olup adetimi beklemiyim diyede tarlusal kullandim. Yine aralikta ayin 11inde adet oldum. Ocaktada ayin 5inde adet oldum. Yani supheli iliskimin üzerinden bugun itibari ile 50 gün geçti. 30. Günde,45. Gunde eczaneden alınan testlerle 4 idrar testi yaptim. Hepsi negatif cikti. Ama benim kasik ve gogus agrim var. Gogsumun kenarlari kararmaya baslamis ama sadece kenarlari. Hamile olabilirmiyim sizce?

Adet günlerim ayin 11inde. 1kasimda partnerim bir kere icime bosaldi. 24saat sonra ertes72 kullandim. Stres olup adetimi beklemiyim diyede tarlusal kullandim. Yine aralikta ayin 11inde adet oldum. Ocaktada ayin 5inde adet oldum. Yani supheli iliskimin üzerinden bugun itibari ile 50 gün geçti. 30. Günde,45. Gunde eczaneden alınan testlerle 4 idrar testi yaptim. Hepsi negatif cikti. Ama benim kasik ve gogus agrim var. Gogsumun kenarlari kararmaya baslamis ama sadece kenarlari. Hamile olabilirmiyim sizce?

Selamlar hayatım ayın 11 inde adet olmuşsun ikincisini ocakta olmuşsun üzerinden elli gün geçmiş yani iki kere totalde regl olmuşsun pardon da sen nasıl hamile olmayı düşünüyorsun ? :D:D

Yani gerçekten bunu mu düşünüyorsunuz anlamış değilim. Hiç mi bilginiz yok. Adet olan bir kadın üstelik iki kere adet oluyor ( bu senin hamileliğinin kesinlikle olmadığını gösterir ) ve halen hamilemiyim diyor. İnanılır gibi değil. İlber Hoca'nın dediği gibi gerçekten çok cahiliz hiç araştırmıyoruz.

Tatlım lütfen yanlış anlama ama biraz oku araştır hamile değilsin. Böyle hamilelik olmaz olamaz zaten.

Geri