1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ertesi günü hapı aldım hamilemiyim olabilir miyim ?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eşimle 10 gün önce ilşkiye girdik bir gün sonrası ertesi gün habı aldım ama dün ve bugün bir kaç damla kan geldi karnımda ve başımda inanılmaz ağrı var ve adet günüme daha en az 15 gün var hamile olabilir miyim acaba lütfen acil cevap bekliyorum ne zaman test yapabilirim....

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayirli olsun kizim hamilesin.. nur topu gibi bebegin olacak... masallah masallah .. Allah nazarlardan saklasin

Ertesi günü hapı aldım hamilemiyim olabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ertesi gün hapı kullanan varmı?

Ertesi gün hapı kullanan varmı?

istenmeyen gebelik kürtaj Selam kızlar, asla bir doğum kontrol yöntemi olmamakla beraber önlem alınmadanilişkiye girildiyse kullanılması önerilir Haplar cinsel ilişki sonrasında kadın tarafından ilk 72 saat içinde mümkün olduğunca erken alınmalıdır. Ürün ilişkiden sonra ne kadar çabuk alınırsa, gebeliği önleme şansı o derece yüksektiAcil korunma hapları gebelik riskini %75-90 azaltır. Yani...
  2. postinor  hapı kullandım gebelik olabilir mi

postinor hapı kullandım gebelik olabilir mi

merhaba Beyza hnm, Balayında yurtdışından aldığımız 2 tabletten oluşan postinor adlı ilacı yumurtlama günüme 3 gun kala 1 tablet şeklinde kullandım. Ilk defa kullanıyordum. ILactan sonra Daha sonra adet kanaması gibi 3 günlük bir periyot gecırdım. 1 tane alınsa da hamıle kalma rıskı var mıdır? adetıme yaklaşık 2 gun var eczaneden test alsam verımlı sonuç alabılır mıyım? şimdiden tesekkurler
  3. Gebe olabilir miyim

Gebe olabilir miyim

Ben 4 defa 3-4 hafta arayla kanama gördüm bir hafta sürdü hepsi ayrı ayrı hamile olabilir miyim karın deliğinin hemen altında üç parmak boyutunda şişlik var başka yok altında filan hamile olabilir miyim göğüs ağrım yok ve kanamalarimda endometriyum vardı yani mor-kirmizi renkte uzun akıntı oldu
  4. Ertesi gün hapı kullandım ama regl olmadım hamile miyim

Ertesi gün hapı kullandım ama regl olmadım hamile miyim

Arkadaşlar ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdim ama boşalma olmadı geri çekme yöntemi kullanmadık erkek arkadaşım çok sonra boşaldı zevk suyunda sperm bulunduğu içinde ertesi gün hapı ella aldım 67 saat sonra falan aldım ilişkiden ella ilacımmüstünde 120 saat yazıyo yami zamanı geçmeden aldım regl olmadım diye iki tane hamilelik testi yaptım iki gün aralıklarla ikiside negatif çıktı ama...
  5. İlişki sonrasi bir saatte ertesi gün hapı aldım  yine almalımıyım

İlişki sonrasi bir saatte ertesi gün hapı aldım yine almalımıyım

Eşim cuma akşamı ilişkide içime boşaldı bir saat içinde ertesi gün hapı içtim fakat cumartesi tekrar içime kaçtı ertesi gün hapı etkisini sürdürürmü tekrar kullanmam gerekirmi

Sayfayı Paylaş