1. Misafir

Misafir Forum Okuru

eşarp ve pardesü modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

armine pardesü modelleri pardesü dünyası modelleri son moda yeni moda son pardesüler tesettür sektöründe ünlü isim iclal giyimin imzasını taşıyan eşarp ve pardesü modelleri siz güzel hanımlarımızın beğenisine sunulmuştur:):)

eşarp ve pardesü modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pardesü

Pardesü

Rüyada pardesü görmek, memur için makam, tüccar için kazanç, fakir için refah ve diger vatandaslar için ucuzluk ve bolluk ile tabir edilir. Rüyada yeni bir pardesü giymek; bozulmuş olan işlerinizin yeniden yoluna gireceğine ve yakalanmış olduğunuz hastalıktan kısa bir süre içinde kurtulacağınıza işarettir.
  2. Keremcem - Pardesü

Keremcem - Pardesü

Üzerimde sana gelirken giydiğim o pardesü Büyük cepli, kış rengi kavun içi çiçeklerle kaplı olsaydı üstü Yaz koksa n'olurdu sanki Dışında bir damla yaş özümde yıllarım Yaşım kadar beklediğim bu anı her yıl bir artı Başımda bir deli sevda dün gibi hatırlarım Düşümde istanbul dört bir yanı seninle kaplı Güzünde gizli güzel yanı bu şehrin sokakları Saçların gibi sarı bana yakın güzel düşü Ya da...
  3. manto ve pardesü resimleri

manto ve pardesü resimleri

pardesü çeşitleri manto çeşitleri pardesü resimleri kışlık modelleri resimleri modeleri
  4. Kısa ve uzun tarzlarıyla pardesü modelleri

Kısa ve uzun tarzlarıyla pardesü modelleri

kısa pardesü modelleri kışlık pardesü modelleri uzun 2010 kışlık 2010 Tesettürlü arkadaşlarım için,birbirinden hoş modelleriyle,kısa ve uzun tarzda pardesü modellerini paylaşmak istiyorum.Bakalım renk renk modelleriyle,farklı kumaşlardan oluşan bu pardesü modellerini beğenecekmisiniz
  5. pardesu

pardesu

ben pardesu cecitlerine giremiyorum ne yapmam gerekiyor

Sayfayı Paylaş