Etiketler:
  1. esennruzgar

esennruzgar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    748
    Ödül Puanları:
    0

Esennruzgar'ın yeni yıl mumları (resimli)

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında esennruzgar tarafından paylaşıldı.

yeni yıl mumları nasıl hazırlanır mum süsleme teknikleri evimde böyle değişik fikirler üretmeyi seviyorum.hem evimi süslüyorum hem kendi yaratıcılığımı geliştiriyorum.mum objelerini evvel ezel çok sevmişimdir.daha önce bu yaptığım teknikle sabun süslemiştim.şimdi aynı tekniği mumda kullandım.yapımı çok basit ve zevkli.bunu çocuklarıızla yaparakta eğlenebilirsiniz.malzemelerimiz süslenecek mum.peçete ya da çok ince hediye paketi ama mat olmalı yaldızlıları kullanmıyoruz meleklerim.parlatıcı oje ya da peçete tutkalı.öncelikle peçetemizi tek kat olucak şekilde katlarını ayırıp yapmak istediğimiz deseni düzgün bir biçimde kesiyoruz. mumun ya da isterseniz sabunun üzerine koyup tutkal ile geçip kurutuyoruz.işte bu kadarr.
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme: 22 Aralık 2011
    nickimi kim yedi bunu beğendi.
Esennruzgar'ın yeni yıl mumları (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mum...

Mum...

Sevdanın ateşi düştüğünde içine, yüreğinde kırk mum yanar. ve bir gün; ayrılık, çaldığında kapını otuz dokuz gün boyunca, her gün bir mum sırayla söner. bir sarışın sis perde olur sevdanın kumral yüzüne, ..dağlanır acın, unutmaya başlarsın... ama,kırkıncı mum ciğerlerini yangın yerine çevirircesine ve hiç sönmemecesine yanar. karnı burnunda hüzünlerle; her anıda, her şiirde,...
  2. yeni yıl hediyeleri

yeni yıl hediyeleri

arkadaşlar herkes yeniyılda alınabilecek yılbaşı hediyelerini tavsiye edelim. erkek arkadaşa:çok hoş bir saat kız arkadaşa:kalp şeklinde çikolata kızdan kız arkadaşa hediye:kolye,far,yılbaşı ağaçı erkekden erkek arkadaşa:kemer,bileklik
  3. Yeni yıl sloganları

Yeni yıl sloganları

Yeni yıl sözleri 2012 2012 yeni yıl sloganları 2012 yılbaşı sloganları Evet kızlar biraz önce konuları açarak sizlere http://www.meleklermekani.com/populer-markalar-hakkinda/203844-marchesa-abiye-modelleri-2012-a.html tanıtımını yapmıştık. Abiyenizi seçtiniz güzelde bir yer ayırttınız aldınız eşinizi sevgilinizi yanınıza az kalsın unutuyorduk :D:D...
  4. Esennruzgar'dan kabak tatlısı ( resimli)

Esennruzgar'dan kabak tatlısı ( resimli)

kabak tatlısı tarifi kabak tatlısı nasıl yapılır ne zamandır kabak tatlısı yapmak istiyordum en sevdiğim tatlılar arasında da yerini alır zaten pek şerbetli tatlıları sevmediğim için hafif tatlıları tercih ediyorum. kabak tatlısını yapmak için aldığınız kabak çok önemli biraz sarımsı bir kabak tercih ettim bu arada büyük kabah almadım onu itiraf edeyim soyulmuştu aldığım kabaklar çünkü benim...

Sayfayı Paylaş