Eşi kanepede uyuyup kalan melekler

karakuzu

Daimi Üye
Üye
Eşi kanepede uyuyup kalan melekler
Kizlar esleriniz kanepede hep uyukluyo ve kalkmiyomu.?Kalk bari yatagina git dediginizde daha birde üstüne örtümü istiyo?Bu huydan sikayetci olan melekler buraya:)

imagesCAPGUYU2-b9.jpg

hahaha kuzuuuu kızzz aynı bizi anlattın ben hadi aşkım kalk yatalım diyince ben uyumuyorum tv seyrediyorum üstümü ört diyor hahaha zaten ben onu kaldırmaya çalışırken kendim diğer kanepede uyuyakalıyorum oy oyy

aynen ya daha dün yaşadım aşkım hadi yatalım diorum boynun tutulcak üşüycen ben uyumuyorum hayatım tv izliorum dio sen üstüme bişeyler getir :D töbe töbe diyip gidiom bir bakıom ki uyuyup kalmış uyandırdıgımda da ben uyumuyodum ki tv izliom dio hımm diom tv yi rüyandamı izlion diyincede ben uyumuom kandırma dio:D:D:D

Bu türün en gelişmiş versiyonu kesinlikle bizim evde :hihi:

Hem koltukta uyur 2,5 saniye içinde henüz cümlesi bitmeden ;

Hem kalkıp elinden kumandayı alınca ( uyuyor ya ) gözünü açar '' izliyorum '' der ;

Hem de peki ne izliyorsun şuan dediğimde , çoktan yeniden horlamaya başlar bile :çitos:

Yani hiç kimse yorgundur orada mutludur demiyor. Bıraka ın yatısınlar yahu gölge etmeyin almayın kumandalarıda ellerinden hemcinslerimin rahat bırakın rahat :))

Demek ki kanape ile güçlü bağları olduğu için erkekler emekli oldukların da onlara köşe yastığı deniyor hahaha Ah birde biz bulsak akşamları o kanapeyi ne güzel olurdu dimi kızlar:D Her evde demek aynı olay yaşanıyormuş " 5 dk hayatım uzanacam" deyip de bende eşimi saatlerce kıyamayıp uyandırmadığım oluyor:D:D

O koltukla ne bağ varsa artık aralarında birde uyumuyordum canım demeleri de ayrı bir durum. Ama çok yoruluyorlar anlamakta gerekiyor ..

Bizim en büyük sorunumuz ise eşimin kendi koltuğa yapıştığı halde beni iki dakika oturtmamasıdır. Canım şunu getir, hayatım bunu götür, şu lazım vs. hele rahat bırak az..

hepside aynı bahaneyi kullanmış ama göz dinlendirme olayı da olabilir.bide en azından ben tv açık kalmadan uyuyamam, gece haberleri mutlaka dinlenir sizin eşlerinizde de aynı durum olsa hepsi anlaşmış olamaz :D o tv beni uyuturdu haber biter korku filmleri başlar annem gelir o tv yi kapatırdı benim ruhum duymazdı hey gidiiiiii heyyyyy :D

Geri