Etiketler:
  1. daisy1

daisy1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

eşi sevdigi askere gitmiş gelmiş olanlar ?

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında daisy1 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar hepinize merhaba 1.5 senelik bir ilişkim var ben 19 o 23 sevdigim insan mühendis ancak yedek subaylik ciktigindan kisa donem degil 11 ay gibi bir sure askerlik yapicak.tabi yedek subaylik oldugu icin avantaji tatilleri cok oluyo herneyse benim merak ettigim su askerlikle ilgili oranin psikolojisi vs cok yazi okudum ettim bazilari insanin orada daha cok sabri ogrendigi bazilari daha kotu oldugunu yazmış. Kisa ve oz benim ogrenmek istedigim sevdigi insani askerde beklemiş olan gitmeden once ve geldigindeb gozlemlemis olan boyle deneyimi olmus olan varsa bir bayan gozunden ne gordugunu gorevini bitirip gelmis insandaki merak ediyorum.Allahim butun askerlerimizin yardimci olsun

eşi sevdigi askere gitmiş gelmiş olanlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osmanlıca gitti Türkçesi geldi

Osmanlıca gitti Türkçesi geldi

TBMMDışişleri Komisyonu, Türkçesi’nden hiçbir şey anlamadıkları "Avrupa Yatırım Bankası’nın Türkiye’de Temsilcilik Açmasına Dair Türkiye ile Avrupa Yatırım Bankası Arasındaki Anlaşma"yı Dışişleri Bakanlığı’na iade etti. Komisyonun CHP’li üyeleri, İngilizceden Türkçeye çevrilen anlaşma metnindeki, "Tekalifi harbiyeye zapt ve müsadereye, istimlake ve icrai veya teşrii tasarruflara...
  2. Askeri Isyanda önayak Olanlarin Cezalari

Askeri Isyanda önayak Olanlarin Cezalari

Madde 101 - (Değişik fıkra : 22/01/2004-5078 S.K./2.mad) 1. Askerî isyanın (M. 100) reisi veya mürettibi veya ön ayak olanları ile asilerden amire ve mafevke zorla müessir fiillerde bulunanlar münferiden yaptıkları suç müebbet ağır hapis cezasını mucip değilse, on seneden az olmamak üzere muvakkat ağır hapis cezası ile cezalandırılır. 2. Askeri isyan, seferberlikte yapılmışsa birinci...
  3. Gamze gitti çağla geldi

Gamze gitti çağla geldi

Hamileliği dolayısıyla Arka Sokaklar dizisinden ayrılan Gamze Özçelik yerini Çağla Kubat'a bıraktı. Arka Sokaklar”daki rol arkadaşı Uğur Pektaş’la önce dizide ardından da gerçek hayatta nikah masasına oturan Gamze Özçelik, hamileliğini gerekçe göstererek diziden ayrıldı. Özçelik’in yerine isim arayan yapımcılar, Çağla Kubat adında karar kıldı. Hamile kalınca diziyi bıraktı Gamze Özçelik,...
  4. Sevdigim..

Sevdigim..

Sevdigim.. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!... Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum.... Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın... Biliyordum seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi kimsenin okuma yazma bilmediği bir...
  5. Acun gitti, Efe mi geldi?

Acun gitti, Efe mi geldi?

Acun ılıcalı, sevgilisi, eşi ile boşanma davası, yeni sevgililer hakkında etaylı bilgi alalım. Acun ılıcalı ile Şeyma Subaşı arasında ki sevgili olduklarını ortaya koyan haberin üzerinden çok zaman geçti ve bu haberlerde sonra Acun Ilıcalı'nın eşi Zeynep Ilıcalı eşine boşanma davası açmıştı melekler. Ancak Sevgili Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı ile ayrıldıkları haberlerinde sonra başka...

Sayfayı Paylaş