Eşi tarafından aldatılanların yorumları çıldırmak üzereyim yardım lütfen

Pınar2

Yeni Üye
Üye
Eşi tarafından aldatılanların yorumları çıldırmak üzereyim yardım lütfen
Daha önce beni aldatmıştı çok kısa bitmiş sürelikti dedi kendini affettirdi 2 çocuğum var ,gitsem gidemiyorum o kadar çaresizim ki ,şimdi de aldattığınıdan şüpheleniyorum sürekli telefon elinde düşmüyor birileriyle mesajlaşıyor ,banyoya bile girdiğinde saklıyor şarja taktığında uçak moduna alıyor şifresini bilmiyorum söylemiyor,ve bana karşı o kadar tahammülsüz ki sabırsız ki hiçbirşey demesem bile en küçük sorundan bağırıyor kızıyorum elindekileri fırlatmaya kalkıyor ,çok ilgisiz yüzüme baktığı beni gördüğü yok hiç ,sürekli dışardan vakit geçiriyorum benşmşe çocuklarıyla hiç ilgilenmiyor beraber ailecek bişeyler hiç yapamıyoruz götürmüyor vakit YÖK işim var die oyalıyır ,bazen geceleri bile gelmiyor Eve,o kadar üzgün ve kırgın durumdayım ki çok ağlıyorum kendimi çocujlatıma veremiyorum lütfen. Aklımı oynatmak üzereyim ne olur yardım edin

Kadınlar asla yanılmazlar. Aldatıldıklarını mutlaka hissederler. Daha önce 2 defa eşiniz aldatmış yine aldatması muhtemel. Hiçte kafayı yeyip kendinizi hırpalamayın. Onunla açık açık konuşun aldatıldığınız şüphesini dile getirin . İnkar ederse telefonuna bakmak istediğinizi söyleyin. Telefonu size vermezse kesinlikle aldatıyordur. Bu durumda gözünü korkutun ve ayrılmak istediğinizi dile getirin. Üzülmeyin her ne kadar çocuklarınızın babası da olsa dünya eşinizden ibaret değil . Sizi üzüyorsa kırıyorsa güven vermiyorsa ilişkiyi bitirin.

Kadınlar asla yanılmazlar. Aldatıldıklarını mutlaka hissederler. Daha önce 2 defa eşiniz aldatmış yine aldatması muhtemel. Hiçte kafayı yeyip kendinizi hırpalamayın. Onunla açık açık konuşun aldatıldığınız şüphesini dile getirin . İnkar ederse telefonuna bakmak istediğinizi söyleyin. Telefonu size vermezse kesinlikle aldatıyordur. Bu durumda gözünü korkutun ve ayrılmak istediğinizi dile getirin. Üzülmeyin her ne kadar çocuklarınızın babası da olsa dünya eşinizden ibaret değil . Sizi üzüyorsa kırıyorsa güven vermiyorsa ilişkiyi bitirin.
Eşimle konuşmaya karar verdim ,kesinlikle inkar edecek ben benim hasta şizofren olduğumu iddia edecek,o laftan doğru söylediniz ki dünya ondan ibaret değil die,ama ben güvenilir ve sadakatli bir kişiliğe sahibim ,vefanın sadakatin ne olduğunu çok iyi idrak etmiş biriyim ,bakalım onunla ilgili şüphelerim olduğunu söylediğimde kendini inandıracak yeni baheneleri olacakmı? Umarım herşey düzelir ,eşimi seviyorum severken evlendik zaten ama ben ona bu kadar bağlıyken onunda babam böyle bağlansın,ve çocujlarımxls ile birlte herkes gibi sıradan ben çok mutlu bir aile olmak ,olabilmek,bütün çabam da bu yüzden

Geri