Eşim artık bana çekici gelmiyor ne yapmalıyım ?

serpilbb

Yeni Üye
Üye
Eşim artık bana çekici gelmiyor ne yapmalıyım ?
merhaba 4 yıllık sevgilimle evlendik 1 yıldır evliyiz.Evlenmeden önce her ikimizde çok fazla ilişkiye girmek istiyorduk ve giriyorduk ama evlendikten sonra bende isteksizlik bir soğukluk başladı sebebi duygusal da olabilir eşim bana çekici gelmiyor bazen kafam çok karışık bana bir yol gösterin

Hayatım ülkede dünyada o kadar gariplikler oluyor ki. Kimsenin kimseye çekici geldiğini düşünmüyorum. Misal ben eşimin yüzünü bile görmek istemiyorum bu aralar hatta kafayı sıyırmak üzereyim. O dediğin işi hatırlamıyoruz bile aklımıza gelmiyor geçim derdinden sende öyle bir durum mu var ya da psikolojini bozacak bir şeyler mi oldu bu türkiye gündemi korona muhabbeti haricinde.

Bir de hayatım yani bir bayanın cinsel birliktelik için gezmeye güzel sözler duymaya az pohpohlanmaya ihtiyacı yok mu eşin mi ilgisiz olayı biraz daha açarsan bir şeyler söylemek isterim. Bu arada yaş kaçtı senin hayatım ?

Bir de hayatım yani bir bayanın cinsel birliktelik için gezmeye güzel sözler duymaya az pohpohlanmaya ihtiyacı yok mu eşin mi ilgisiz olayı biraz daha açarsan bir şeyler söylemek isterim. Bu arada yaş kaçtı senin hayatım ?
eşim aynı ilgili ve istekli.Demek istediğim eşim bana çekici gelmiyor nedenini bilmiyorum evlendikten sonra olan bir durum

Yaş kaç hayatım yaş durumun ne senin takıntılı olduğun mutlaka başka bir şey olmuştur ya da vardır. Bir kadın böyle kolay vazgeçmez ki çekicilikten durum seks ise vardır bir sebebi ve bunu en iyi sen bilirsin. Yani ileriki yaşlarda bu durum kendiliğinden ortaya çıkıyor " kanka " muhabbetine dönüyor iş ama sen yeni evlenmişsin erken gibi geliyor bana sanki.

Yaş kaç hayatım yaş durumun ne senin takıntılı olduğun mutlaka başka bir şey olmuştur ya da vardır. Bir kadın böyle kolay vazgeçmez ki çekicilikten durum seks ise vardır bir sebebi ve bunu en iyi sen bilirsin. Yani ileriki yaşlarda bu durum kendiliğinden ortaya çıkıyor " kanka " muhabbetine dönüyor iş ama sen yeni evlenmişsin erken gibi geliyor bana sanki.
yaşım 26 eşim 28. 1 yıldır evliyiz.başka birşey olmadı maddi sorunumuz yok..son zamanlarda eşimle beraber olurken tv de gördüğüm vs sokakta gördüğümüz çekici adamlar gözümün önüne geliyor.Eşimde ilgisizliğimi farkediyor ama çaktırmıyor

Haydaaa hayatım seninki başka yerlere gidiyor. Yani bu durumu eşinle vakit kaybetmeden anlaşılır bir şekilde paylaş en azından cinsel hayatınızla ilgili değişiklikler isteyebilirsin. Rutin olanın dışına çıkmak gibi buradan tam da yazamıyorum her kese açık :)

Haydaaa hayatım seninki başka yerlere gidiyor. Yani bu durumu eşinle vakit kaybetmeden anlaşılır bir şekilde paylaş en azından cinsel hayatınızla ilgili değişiklikler isteyebilirsin. Rutin olanın dışına çıkmak gibi buradan tam da yazamıyorum her kese açık :)
rutin şeylerin dışına çıkmak çözüm değil onunla birlikte olmak istemiyorum işte sorun da bu neyse teşekkür ederim

Hayatım derdine derman olabilmek isterdim ama görünen o ki sen olayı kafada bitirmişsin. Eğer çocukta yok ise hayatını bir gözden geçir. Olmuyor ise dünyanın sonu değildir diye düşünüyorum. Özellikle ekonomik özgürlüğünde elinde ise hayat sana güzel olsun ne diyeyim :)

Hayatım ülkede dünyada o kadar gariplikler oluyor ki. Kimsenin kimseye çekici geldiğini düşünmüyorum. Misal ben eşimin yüzünü bile görmek istemiyorum bu aralar hatta kafayı sıyırmak üzereyim. O dediğin işi hatırlamıyoruz bile aklımıza gelmiyor geçim derdinden sende öyle bir durum mu var ya da psikolojini bozacak bir şeyler mi oldu bu türkiye gündemi korona muhabbeti haricinde.

Bende bi tuhaflık var galiba elimden gelse eşimi işe göndermicem o derece özlüyorum

Geri